WebCertain | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


WebCertain


Poslední vydané tiskové zprávy


WebCertain oznamuje účast více hlavních společenských webových sítí na International Search Summit v Londýně

Společenské webové sítě Facebook, Bebo, Plaxo a Linkedln oznámily účast na Společensko-mediálním mezinárodním vyhledávacím summitu v Londýně.
Čtvrtý International Search Summit vedený multijazykovou webovou marketingovou agenturou WebCertain se bude konat v Londýně 14. května 2009 v Britské národní knihovně. Summit je zaměřen na společenská média a mluvčí budou debatovat o svých odborných poznatcích.

Pokles cen v hotelech o 3%, zpráva Hotels.com

Hotels.com“/>Po celém světě během tohoto léta klesly průměrné ceny za hotelové pokoje, podle Hotels.com Hotel Price Index (HPI).

Hotels.com doporučuje nejlepší hotely v New Yorku


Bojujte s finanční krizí a zakousněte se do Velkého jablka díky průvodci Hotels.com po hotelech v New Yorku. New York, New York – slavné obchodní domy začínají s vánočními výprodeji letos o něco dřív, takže je zde ještě více důvodů začít s vánočními nákupy dříve, abyste se vyhnuli tlačenicím a co nejvíce si užili průvodce Hotels.com po nejlepších hotelech v New Yorku.

Hotels.com objevuje hotely Jamese Bonda


Hotels.com identifikoval čtyři hotely na světě, ve kterých bydlel James Bond. Hamburg Hotel: Hotel Atlantic Kempinski je místo, kde se odehrála slavná scéna, kdy Pierce Brosnan šplhá po střeše z Atlantic Suite na glóbus střechy ve filmu Zítřek nikdy neumírá v roce 1997. Hotel v Hamburgu je hrdý na svůj ultramoderní styl a nedávno otevřel úplně první soukromé kino v německém hotelu nazvané „PrivateMax“. Hosté si mohou zažít stejnou zkušenost, jakou prošel Bond v Atlantic suite, bez pochyb se jedná o jedno z nejlepších míst, kde je možné v Hamburgu přespat. V tomto slavném suite také bydlel Michael Jackson a Madonna a je zařízeno ve stylu tradičního anglického venkovského sídla.

Finále Ligy mistrů v Římě – roste rezervace dopředu


V červnu letošního roku se všichni na světě zaměřili (a dokonce i ti, kteří se nezajímají o fotbal) na Moskvu a na závěrečné utkání Ligy mistrů mezi Manchester United a Chelsea – a spousta lidí si chtěla zarezervovat hotel v Moskvě. Jelikož se letos nekoná jiný velký mezinárodní šampionát, finále Ligy mistrů v Říme 27. května bude největším fotbalovým svátkem v letošním kalendáři – a nikdy není pozdě na to, abyste se zasnili a řekli si, že se pojedete podívat na váš tým ve finále.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.