Hotels.com objevuje hotely Jamese Bonda | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hotels.com objevuje hotely Jamese BondaHotels.com identifikoval čtyři hotely na světě, ve kterých bydlel James Bond. Hamburg Hotel: Hotel Atlantic Kempinski je místo, kde se odehrála slavná scéna, kdy Pierce Brosnan šplhá po střeše z Atlantic Suite na glóbus střechy ve filmu Zítřek nikdy neumírá v roce 1997. Hotel v Hamburgu je hrdý na svůj ultramoderní styl a nedávno otevřel úplně první soukromé kino v německém hotelu nazvané „PrivateMax“. Hosté si mohou zažít stejnou zkušenost, jakou prošel Bond v Atlantic suite, bez pochyb se jedná o jedno z nejlepších míst, kde je možné v Hamburgu přespat. V tomto slavném suite také bydlel Michael Jackson a Madonna a je zařízeno ve stylu tradičního anglického venkovského sídla.

Hotels.com identifikoval čtyři hotely na světě, ve kterých bydlel James Bond.


Hamburg Hotel:


Hotel Atlantic Kempinski je místo, kde se odehrála slavná scéna, kdy Pierce Brosnan šplhá po střeše z Atlantic Suite na glóbus střechy ve filmu Zítřek nikdy neumírá v roce 1997. Hotel v Hamburgu je hrdý na svůj ultramoderní styl a nedávno otevřel úplně první soukromé kino v německém hotelu nazvané „PrivateMax“.


Hosté si mohou zažít stejnou zkušenost, jakou prošel Bond v Atlantic suite, bez pochyb se jedná o jedno z nejlepších míst, kde je možné v Hamburgu přespat. V tomto slavném suite také bydlel Michael Jackson a Madonna a je zařízeno ve stylu tradičního anglického venkovského sídla.


Hotel Hilton v Las Vegas ve filmu Diamanty jsou věčné:


Hotel Hilton v Las Vegas se navždy proslavil jako nechvalně známé kasino „Whyte House“ ve filmu z roku 1971 Diamanty jsou věčné. Hotel byl postaven v roce 1969 a má více než 3°000 pokojů, v době natáčení filmu to byl největší hotel na světě a je zde jedno z největších kasin na světě.


Hotel v Las Vegas zaručuje, že nabídne jednu z nejlepších hráčských zkušeností v Las Vegas, takže pokud si máte chuť zahrát poker, což je Bondova nejoblíbenější hra, nemusíte chodit jinam.


Taj Lake Palace z filmu Chobotnička:


Rogera Moora svedla romantika hotelu Taj Lake Palace v roce 1983 ve filmu Chobotnička a také se zde zamiloval do Maud Adamsové. Tento krásný palác z bílého mramoru leží na břehu jezera Pichola v Indii a říká se, že je to jeden z nejromantičtějších hotelů na světě. Hotel je obklopen upravenými zahradami a hotelové pokoje vedou k Lily Pond a do zahrad nebo na terasu.


Hotel Fontainebleau z filmu Goldfinder, Miami:


V hotelu Fontainebleau se odehrála nejskandálnější a nejtajemnější scéna z filmu z roku 1964 Goldfinger. Je to právě zde, kde se Sean Connery jako Bond setkal s Auricem Goldfingerem a Felixem Leiterem a Jillovi Mastersonovi zde byl zpečetěn osud zlatem z Oddjob.


Hotel se nachází na Miami Beach, Fontainebleau je symbolem luxusu a stylu. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny televizí s vysokým rozlišením, hi-fi systémem a iMac počítači s 20” obrazovkou. Mnoho návštěvníků sem přijíždí kvůli dechu beroucímu výhledu na Atlantický oceán a na světla Miami Beach.


O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.


S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.


http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979


Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/


Kontakt pro dotazy médií -


Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comKontakt:

Laure Mondon
Online News & PR Coordinator
pr@webcertain.com
+44(0) 190478003
+44(0) 190478003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 1. 2009 14:07
Kategorie: Cestování
Název zdroje: WebCertain (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Multilingual Web Marketing Company offering a greater range of service and language available from one team anywhere in the world.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.