Finále Ligy mistrů v Římě – roste rezervace dopředu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Finále Ligy mistrů v Římě – roste rezervace dopředuV červnu letošního roku se všichni na světě zaměřili (a dokonce i ti, kteří se nezajímají o fotbal) na Moskvu a na závěrečné utkání Ligy mistrů mezi Manchester United a Chelsea – a spousta lidí si chtěla zarezervovat hotel v Moskvě. Jelikož se letos nekoná jiný velký mezinárodní šampionát, finále Ligy mistrů v Říme 27. května bude největším fotbalovým svátkem v letošním kalendáři – a nikdy není pozdě na to, abyste se zasnili a řekli si, že se pojedete podívat na váš tým ve finále.
V červnu letošního roku se všichni na světě zaměřili (a dokonce i ti, kteří se nezajímají o fotbal) na Moskvu a na závěrečné utkání Ligy mistrů mezi Manchester United a Chelsea – a spousta lidí si chtěla zarezervovat hotel v Moskvě.

Jelikož se letos nekoná jiný velký mezinárodní šampionát, finále Ligy mistrů v Říme 27. května bude největším fotbalovým svátkem v letošním kalendáři – a nikdy není pozdě na to, abyste se zasnili a řekli si, že se pojedete podívat na váš tým ve finále.

Mezinárodní rezervační hotelový portál www.hotels.com doporučuje fotbalovým fanouškům, aby provedli rezervaci hotelu v Římě už nyní.

Dynamo Kyjev dosáhlo nejdramatičtějšího výsledku ve třetím kole soutěže, kdy porazilo Spartak Moskva 8-2 ve dvou fázích.

Chelsea je mezi horkými favority na pomstu za porážku v poslední minutě jejich rivaly z Manchester United, ale experti si myslí, že triumfu by mohli znovu dosáhnout Italové nebo Španělé. Jak Barcelona, tak Juventus jsou ve skvělé formě.

Hotels.com již zaznamenal zájem o rezervaci hotelů v Římě – ale stále jsou ještě hotelové pokoje v Římě k dispozici.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.


S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.

http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Kontakt pro dotazy médií -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

Kontakt:

Laure Mondon
Online News & PR Coordinator
pr@webcertain.com
+44(0) 190478003
+44(0) 190478003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 1. 2009 11:26
Kategorie: Cestování
Název zdroje: WebCertain (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Multilingual Web Marketing Company offering a greater range of service and language available from one team anywhere in the world.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.