UNIWEB s.r.o. Plzeň | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


UNIWEB s.r.o. Plzeň


Poslední vydané tiskové zprávy


JSG MED je specialista na včelí med!

JSG med a.s. je specialista na výkup, výrobu a prodej kvalitního včelího medu. Společnost JSG MED, a.s. má svou provozovnu v Plzeňském kraji ve městě Staňkov a z tohoto místa probíhá distribuce medu do mnoha zemí Evropy.

Kvalitní dodavatel zdravotnického materiálu

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. (SZO.cz) již více než 12 let dodává zdravotnický materiál desítkám institucí a sociálních zařízení ale také lékárnám, distribučním firmám a prodejnám zdravotních potřeb.

Kvalitní krby od firmy Čermák Plzeň!

Hledáte firmu, která vám postaví kvalitní krb nebo kamna? Stavební firma Čermák z Plzně navrhuje a instaluje domácí tepelná zařízení jako jsou krby, krbové vložky, kachlová kamna a sporáky. Pracujeme s osvědčenými prvky renomovaných firem jako jsou HESTIA, HOXTER, SPARTHERM a další.

Trápí vaše dítě rýma? Použijte odsávačku hlenů a rýmy!

Dospělí si s rýmou ve valné většině případů dokáží poradit, ale pro malé děti (zejména pro kojence a batolata) může být rýma příčinou neklidného spánku a dalších komplikací. Kojenci a batolata ještě neumí smrkat, a proto jim musí s uvolněním dýchacích cest pomoci rodiče.

Jak zkrášlit dům či byt? Dobrá rada nad zlato!

Postavili jste dům, zrekonstruovali byt a nevíte si rady, jak zútulnit vaše obydlí? Teď je zapotřebí kreativních nápadů na vkusné zařízení a vybavení vaší domácnosti. A mělo by to být něco, co vypadá „na víc“ a v každém případě to musí mít styl.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.