Jak zkrášlit dům či byt? Dobrá rada nad zlato! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak zkrášlit dům či byt? Dobrá rada nad zlato!


Postavili jste dům, zrekonstruovali byt a nevíte si rady, jak zútulnit vaše obydlí? Teď je zapotřebí kreativních nápadů na vkusné zařízení a vybavení vaší domácnosti. A mělo by to být něco, co vypadá „na víc“ a v každém případě to musí mít styl.

Postavili jste dům, zrekonstruovali byt a nevíte si rady, jak zútulnit vaše obydlí? Teď je zapotřebí kreativních nápadů na vkusné zařízení a vybavení vaší domácnosti. A mělo by to být něco, co vypadá „na víc“ a v každém případě to musí mít styl.

Zeptali jsme se zástupce bytového studia firmy PEMA (specialisty na bytový textil a interierové dekorace) a přinášíme vám 3 dobré tipy, jak si své bydlení zkrášlit a dodat mu punc atraktivity a komfortu.

1. Nezapomeňte na elegantní záclony, vkusný pléd na pohovku a dolaďte interiér bytu dekorativními polštářky.
2. Pořiďte si luxusní povlečení, které je vhodné také pro alergiky.
3. Krásně prostřený stůl je vaše vizitka! Ubrusy, prostírání, stolní porcelán, sklenky a jiné maličkosti přispívají ke kultuře stolování.

Chtěli byste mít svůj byt či dům vybaven kvalitním bytovým textilem a dekoracemi, které si u společnosti PEMA objednal Pražský hrad anebo celebrity z řad českých umělců?

To vše nemusí být jen sen. Bytové studio firmy PEMA prezentuje harmonicky aranžovaný nábytek s různým bytovým textilem (designed by PEMA La Casa) a velkým sortimentem doplňků do interiéru a zahrady. Individualita a funkcionalita jednotlivých druhů zboží se zde doplňují.

Otevřeno je od pondělí do pátku od 10.00 do 18.00 hodin a každou poslední neděli v měsíci. Pohodlně lze nakoupit také v internetovém obchodě na www.pema-lacasa.cz.

Kontakt:

PEMA export-import spol. s r.o.
Kamenný Újezd 213, 337 01 Rokycany

mobil: 605 904 888
telefon: 371 725 218
telefax: 420 371 725 266
e-mail: pema@pema-lacasa.cz
www.pema-lacasa.cz.Kontakt:

Jan Vavřička
konzultant
vavricka@uniweb.cz
www.uniweb.cz/webdesign-plzen/


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 6. 2011 11:59
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: UNIWEB s.r.o. Plzeň (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jsme marketingová agentura a kreativní webdesignové studio. Tvoříme webové prezentace, aplikace a eshopy již od roku 1997. Máme dlouholeté zkušenosti a široké portfolio spokojených klientů. Používáme vlastní redakční systém UNIWEBSET, který umožňuje komfortní editaci obsahu stránek pro počítačové laiky a zároveň nijak neomezuje zkušené profesionály. Nabízíme marketingové poradenství.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.