Kvalitní dodavatel zdravotnického materiálu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kvalitní dodavatel zdravotnického materiálu


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. (SZO.cz) již více než 12 let dodává zdravotnický materiál desítkám institucí a sociálních zařízení ale také lékárnám, distribučním firmám a prodejnám zdravotních potřeb.

K distribuci spotřebního materiálu firma využívá síť 22 autorizovaných prodejců po celé ČR.

Jaký jednorázový spotřební materiál SZO.cz nabízí?

V nabídce e-shopu SZO.cz naleznete inhalační dýchací masky, kyslíkové brýle, EKG papír, hygienické náústky, bakteriologické a mikrobiologické filtry, sací vaky, katetry a kanyly, cévky. Rovněž si můžete zakoupit jednorázové nočníky, podložní mísy, emitní misky a bažanty.

Proč nakupovat na SZO.cz?

1. Nabízíme široký sortiment zdravotnického materiálu, lékařských přístrojů a dezinfekčních prostředků (záchranářské brašny, batohy, kufry a ampulária, defibrilátory, kardiografy EKG, laryngoskopy, otoskopy, desinfekce, tonometry a digitální tlakoměry, infuzní stojany, baktericidní lampy, macerátory, digitální alkoholtesty, inhalátory, tonometry, zvlhčovače, odsávačky, redukční ventily či stetoskopy).

2. Provozujeme 22 poboček po celé ČR a od roku 2011 vlastníme certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

3. Veškerý zdravotnický materiál je obvykle na skladě a je expedován do 3 dnů.

4. Dodávky materiálu pro instituce, lékaře a zdravotní sestry se řídí naším firemním heslem "komfort, kvalita a rychlost". Dbáme na kvalitní logistický proces, který zajišťuje včasné dodání zdravotnického materiálu zákazníkům. Běžný (spotřební) zdravotnický materiál dodáváme nejen zdravotnickým organizacím ale také soukromým osobám, které zdravotnické přístroje, pomůcky anebo dezinfekční prostředky využívají v domácnostech.

5. Kromě prodeje zdravotnického materiálu a běžných oprav lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů, také zajišťujeme opravy a periodické bezpečnostně technické kontroly (PBTK) zdravotnických prostředků dle zákona 123/2000 Sb.

Tip na závěr

Podívejte se na odborný portál Zdravotnická-technika.com, kde naleznete informace o produktech a spotřebním materiálu, který se používá ve zdravotnictví.

Odkazy na specializované weby:

Zdravotnický materiál
Spotřební materiál
Zdravotnická technikaKontakt:

Jan Vavřička
konzultant
vavricka@uniweb.cz
www.uniweb.cz/webdesign-plzen/


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 8. 2011 9:36
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: UNIWEB s.r.o. Plzeň (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jsme marketingová agentura a kreativní webdesignové studio. Tvoříme webové prezentace, aplikace a eshopy již od roku 1997. Máme dlouholeté zkušenosti a široké portfolio spokojených klientů. Používáme vlastní redakční systém UNIWEBSET, který umožňuje komfortní editaci obsahu stránek pro počítačové laiky a zároveň nijak neomezuje zkušené profesionály. Nabízíme marketingové poradenství.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.