Trápí vaše dítě rýma? Použijte odsávačku hlenů a rýmy! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trápí vaše dítě rýma? Použijte odsávačku hlenů a rýmy!


Dospělí si s rýmou ve valné většině případů dokáží poradit, ale pro malé děti (zejména pro kojence a batolata) může být rýma příčinou neklidného spánku a dalších komplikací. Kojenci a batolata ještě neumí smrkat, a proto jim musí s uvolněním dýchacích cest pomoci rodiče.

Pokud hledáte dětské nosní odsávačky, doporučujeme vám navštívit specializovaný web Odsávačka, kde naleznete širokou nabídku kvalitních lékařských odsávaček. Provozovatelem portálu je společnost Krásný - zdravotnická technika s.r.o. z Plzně, která své produkty nabízí také v e-shopu www.szo.cz. Firma „Krásný – zdravotnická technika“ je spolehlivý dodavatel zdravotnického materiálu a přístrojů. Provozuje 20 poboček po celé ČR a vlastní certifikát kvality ISO 13485:2003 od prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Odsávačka hlenů a rýmy pro děti i dospělé!

Potřebujete pomoci s rýmou? Doporučujeme vám odsávačku Mini Aspeed, která je napájená ze sítě a je vybavená litrovou sací láhví s pojistným ventilem. Odsávačka také obsahuje silikonovou sací hadicí, mikrobiologický filtr, sací špičku se stopventilem a 5 kusů odsávacích kanyl.

Jedná se o malou a lehkou, snadno přenosnou a zároveň velice výkonnou odsávačku pro domácí použití k odsávání hlenů a rýmy u dětí i dospělých. Součástí výrobku je přehledný a srozumitelný český návod.

Kontakty:
Dětské odsávačky hlenů
KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Služby zdravotnickým organizacím
Politických vězňů 48
301 00 PLZEŇ
Nonstop linka: +420 603 864 348
e-mail: krasny@szo.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 7. 2011 10:22
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: UNIWEB s.r.o. Plzeň (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jsme marketingová agentura a kreativní webdesignové studio. Tvoříme webové prezentace, aplikace a eshopy již od roku 1997. Máme dlouholeté zkušenosti a široké portfolio spokojených klientů. Používáme vlastní redakční systém UNIWEBSET, který umožňuje komfortní editaci obsahu stránek pro počítačové laiky a zároveň nijak neomezuje zkušené profesionály. Nabízíme marketingové poradenství.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.