TOP 09 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


TOP 09


Poslední vydané tiskové zprávy


TOP 09: Vyčlenit se z Unie si nemůžeme dovolit

Předsednictvo TOP 09 na svém dnešním zasedání podrobně prodiskutovalo výsledky summitu lídrů Evropské unie a přijalo následující usnesení:

Pavol Lukša: Hrozí další úbytek zemědělské půdy

POZMĚŇOVACÍ NÁVRH K ZÁKONU O PODPOROVANÝCH ZDROJÍCH ENERGIE, KTERÝ PŘINÁŠÍ OSVOBOZENÍ ODVODY ZA VYNĚTÍ Z PŮDNÍHO FONDU PRO NĚKTERÉ STAVBY, BY V PŘÍPADĚ SCHVÁLENÍ ZNAMENAL POHROMU A DALŠÍ VÝRAZNÉ SNIŽOVÁNÍ ROZLOHY ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY.

TOP 09: Neomezujeme opozici. Ale chceme jednat věcně

Poté, co byla po mnohahodinových nočních jednáních jasnou většinou poslanců schválena novela o stavebním spoření ministra Miroslava Kalouska, našli předsedové koaličních klubů řešení, jak politickým diskusím v poslanecké sněmovně navrátit věcnost.

TOP 09: Obce podpoří skutečně potřebné projekty

Loterijní společnosti a neziskové organizace vystupují proti zrušení povinných odvodů na veřejně prospěšné účely (VPÚ). Používají to jako argument proti návrhu na zdanění hazardu a zavedení speciálního odvodu s tím, že bude poškozen neziskový sektor. Zástupci TOP 09 a STAN tento argument nepřijímají a deklarují (resp. vyzvou Svaz měst a obcí ČR), že obce po zvýšení příjmů z hazardu nedopustí kolaps neziskového sektoru a přispějí na financování veřejně prospěšných projektů, které jsou skutečně potřebné.

TOP 09: Nevzdáváme to

TOP 09 trvá na principech svého pozměňovacího návrhu. Předloží jej znovu.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.