Poštovní spořitelna | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Poštovní spořitelna


Poslední vydané tiskové zprávy


Poštovní spořitelna partnerem konference eGovernment 20:10

Poštovní spořitelna, leader v oblasti zavádění nových technologií a inovativních přístupů k financím, je hlavním partnerem letošního ročníku konference eGovernment 20:10 zaměřené na diskusi o elektronizaci výkonu státní správy.

Soutěž Ideální banka 21. století startuje už počtvrté

▪ Studenti mohou opět natáčet videa ▪ Na vítěze čekají ceny v hodnotě 100 tisíc korun Poštovní spořitelna a www.bankovnipoplatky.com vyhlašují již čtvrtý ročník soutěže „Ideální banka 21. století“, která umožňuje studentům vyjádřit svou představu dokonalé banky. Letošní téma zní „péče o klienty a vstřícný přístup k zákazníkovi“. Stejně jako loni mohou soutěžící přihlašovat kromě písemných prací také videa. Termín uzávěrky přihlášek je 15. prosince 2010.

Poštovní spořitelna zjednodušuje splátkovou kartu

Od 1.září mohou klienti Poštovní spořitelny využít jako malou půjčku do kapsy vylepšenou Era splátkovou kartu. Poštovní spořitelna se rozhodla upravit její podmínky tak, aby se klienti v nabídce lépe orientovali a aby co nejvíce odpovídala jejich potřebám. Nabídka možných limitů se zjednodušila a nově dosahuje až 30 000 korun.

Poštovní spořitelna startuje kampaň na podnikatelské účty

S příchodem nového školního roku startuje Poštovní spořitelna kampaň zaměřenou na Era účet k podnikání. Každý klient, který si v době od 30. srpna do 3. října založí Era účet k podnikání, získá zvýhodněnou inzerci v regionálním vydání Deníku vydavatelství Vltava Labe Press. Atraktivní bonus ve formě vedení Era osobního účtu zdarma navíc stále zůstává.

Poštovní spořitelna garantuje férové jednání při sjednávání půjčky

Poštovní spořitelna opět dokazuje, že je ke svým zákazníkům maximálně férová. Přestože nový Zákon o spotřebitelském úvěru, zaměřený více na ochranu klienta a posílení jeho práv, vstupuje v platnost až v roce 2011, Poštovní spořitelna vychází klientům vstříc a přistupuje na nová pravidla již nyní.
Více

Poslední tiskové konference


TK Poštovní spořitelny - výsledky průzkumu mezi 12 tisíci podnikateli
16. 12. 2008 10:00 | Hotel Josef, Rybná 20, Praha 1, Salonek SUN více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.