Soutěž Ideální banka 21. století startuje už počtvrté | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soutěž Ideální banka 21. století startuje už počtvrté


▪ Studenti mohou opět natáčet videa ▪ Na vítěze čekají ceny v hodnotě 100 tisíc korun Poštovní spořitelna a www.bankovnipoplatky.com vyhlašují již čtvrtý ročník soutěže „Ideální banka 21. století“, která umožňuje studentům vyjádřit svou představu dokonalé banky. Letošní téma zní „péče o klienty a vstřícný přístup k zákazníkovi“. Stejně jako loni mohou soutěžící přihlašovat kromě písemných prací také videa. Termín uzávěrky přihlášek je 15. prosince 2010.

▪ Studenti mohou opět natáčet videa
▪ Na vítěze čekají ceny v hodnotě 100 tisíc korun

Poštovní spořitelna a www.bankovnipoplatky.com vyhlašují již čtvrtý ročník soutěže „Ideální banka 21. století“, která umožňuje studentům vyjádřit svou představu dokonalé banky. Letošní téma zní „péče o klienty a vstřícný přístup k zákazníkovi“. Stejně jako loni mohou soutěžící přihlašovat kromě písemných prací také videa. Termín uzávěrky přihlášek je 15. prosince 2010.

„Bez ohledu na to, kdo nakonec vyhraje, jsme především rádi za podněty, které se k nám od studentů dostanou. Díky nim totiž můžeme dále vylepšovat naše produkty a služby a přiblížit se tak ideálu dokonalé banky,“ prohlásil Ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.

Soutěže se mohou zúčastnit studenti všech typů škol v České republice, a to jak jednotlivci, tak i skupiny. Motivací jsou ceny v celkové hodnotě 100 tisíc korun. „Jsem zvědavý, jak mladí lidé uchopí zajímavé téma proklientského přístupu bank formou videa, které je dnes u studentů tak populární. Domnívám se, že vzhledem k atraktivnosti tématu to letos bude pro Poštovní spořitelnu obzvláště užitečná zpětná vazba od mladých bankovních klientů,“ vyjádřil se Patrik Nacher, provozovatel serveru www.bankovnipoplatky.com.

Písemné práce by měly mít formu úvahy, v rozsahu maximálně šesti stran. Video by nemělo být delší než 3 minuty a mělo by být v základním formátu, umožňujícím snadné spuštění i ovládání na webových stránkách (přípony *.mpg *.mpeg, *.wmv, *.avi).

Letos se nově k projektu přihlásila další vysoká škola – Vysoká škola finanční a správní, která se tak přidá k Bankovnímu institutu vysoká škola a Technické univerzitě v Liberci.

Hodnocení bude probíhat ve dvou kolech. Nejprve vyberou zástupci serveru bankovnipoplatky.com a Poštovní spořitelny dvacet nejlepších prací a videí. Ty bude v druhém kole hodnotit odborná porota.

Práce je možno přihlašovat od 1. září 2010 do 15. prosince 2010 na soutez@bankovnipoplatky.com. K práci je potřeba uvést jméno, adresu, název školy, telefonní číslo a emailovou adresu autora práce. Vyhodnocení zaslaných prací a videí proběhne do 15. ledna 2011 a vyhlášení výsledků pak v průběhu února 2011.


Ceny:

Vítěz v kategorii "nejlepší nápad" získává účet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč a možnost zúčastnit se stáže v Poštovní spořitelně.


Pro kategorii "nejlepší práce" jsou určeny následující ceny:

1. účet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
2. účet u Poštovní spořitelny s částkou 15 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
3. účet u Poštovní spořitelny s částkou 10 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
4. účet u Poštovní spořitelny s částkou 5 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
5. účet u Poštovní spořitelny s částkou 3 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
6. – 20. hodnotné věcné ceny


V kategorii "nejlepší video" rozdělujeme tyto ceny:

1. účet u Poštovní spořitelny s částkou 10 000 Kč + videokamera
2. účet u Poštovní spořitelny s částkou 5 000 Kč + videokamera
3. videokameraVíce informací najdete ve speciální sekci:
http://www.bankovnipoplatky.com/ankety/idealni-banka-21-stoleti-10-11.html
Kontakt:

Denisa Salátková
Tisková mluvčí Poštovní spořitelny
denisa.salatkova@postovnisporitelna.cz
603 800 664


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2010 12:26
Kategorie: Finance
Název zdroje: Poštovní spořitelna (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poštovní spořitelna je druhá největší v ČR v počtu zákazníků. Své služby nabízí více než dvěma miliónům klientů v nejhustější síti obchodních míst a za nejvýhodnější poplatky.

Všechny běžné bankovní produkty mají klienti k dispozici na více než 3300 poštách a v 52 Finančních centrech.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.