Poštovní spořitelna zjednodušuje splátkovou kartu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poštovní spořitelna zjednodušuje splátkovou kartu


Od 1.září mohou klienti Poštovní spořitelny využít jako malou půjčku do kapsy vylepšenou Era splátkovou kartu. Poštovní spořitelna se rozhodla upravit její podmínky tak, aby se klienti v nabídce lépe orientovali a aby co nejvíce odpovídala jejich potřebám. Nabídka možných limitů se zjednodušila a nově dosahuje až 30 000 korun.

„Nově mohou naši klienti využít limit až ve výši 30 000 korun pro stávající klienty. Zároveň jsme sjednotili poplatek za výběr hotovosti. Každý zákazník tak jednoduše ví, kolik ho výběr bude stát, a navíc se nemusí rozmýšlet, kde bude hotovost vybírat,“ popisuje změny Milan Jursík, manažer marketingu Poštovní spořitelny.

Navíc již od 1.července může každý majitel Era splátkové karty vybírat hotovost a platit za služby na poštách. Držitelé těchto karet tak mají k dispozici kromě všech bankomatů ČSOB a Poštovní spořitelny také síť 3300 poboček České pošty. Na postě mohou nejen vybírat či vkládat hotovost, ale také platit za služby, například složenky, zboží na dobírku nebo dálniční známky.

Era splátková karta je malá půjčka, která zajistí jednoduchý a rychlý přístup k penězům. Díky stále stejným měsíčním splátkám po celou dobu splácení nabízí jistotu, že splátky nepřerostou přes hlavu a jejich výše nezatíží rodinný rozpočet. S Era splátkovou kartou se neplatí žádný poplatek za vedení a správu. Předčasné splacení je možné kdykoliv a také bez poplatku. Navíc není potřeba mít účet u Poštovní spořitelny.

Era splátkovou kartou se dá platit za nákupy v obchodech či na internetu a vybírat hotovost v bankomatech, na poštách a díky CashBacku zdarma i na pokladnách vybraných obchodů. S kartou navíc každý dostane slevu na nákup pohonných hmot 0,40 Kč na litr u čerpacích stanic Čepro EuroOil. Půjčku lze jednoduše sjednat na Finančních centrech PS nebo pobočkách České pošty.Kontakt:

Denisa Salátková
Tisková mluvčí Poštovní spořitelny
denisa.salatkova@postovnisporitelna.cz
603 800 664


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 8. 2010 14:17
Kategorie: Finance
Název zdroje: Poštovní spořitelna (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poštovní spořitelna je druhá největší v ČR v počtu zákazníků. Své služby nabízí více než dvěma miliónům klientů v nejhustější síti obchodních míst a za nejvýhodnější poplatky.

Všechny běžné bankovní produkty mají klienti k dispozici na více než 3300 poštách a v 52 Finančních centrech.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.