Poštovní spořitelna partnerem konference eGovernment 20:10 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poštovní spořitelna partnerem konference eGovernment 20:10


Poštovní spořitelna, leader v oblasti zavádění nových technologií a inovativních přístupů k financím, je hlavním partnerem letošního ročníku konference eGovernment 20:10 zaměřené na diskusi o elektronizaci výkonu státní správy.

Poštovní spořitelna se snaží podporovat všechny iniciativy, které směřují k elektronizaci komunikace a předávání informací. Do této kategorie samozřejmě spadá i elektronizace státní správy eGovernment.

„Jako první na trhu jsme přišli s celou řadou elektronických produktů, které usnadňují klientům život. Jedná se například o systém CashBack, TV Banku či platební systém PaySec. Naše nová značka Era tuto rodinu uživatelsky přívětivých finančních produktů vhodně doplňuje,“ vysvětluje Pavel Kolář, ředitel pro Strategické vztahy Poštovní spořitelny, důvody, proč banka podporuje celý projekt.

Vedle partnerství konference se Poštovní spořitelna aktivně zapojuje i do diskusních platforem, které napomáhají k většímu pochopení celého systému eGovernment. Stala se například členem ICT Unie, profesního sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, podporuje aktivity sdružení eStát a magazínu eGovernment.

O projektu eGovernment

eGovernment představuje radikální změnu v komunikaci mezi veřejností a orgány veřejné správy a mezi orgány veřejné moci navzájem. Zajišťuje zkvalitnění služeb poskytovaných veřejnosti, zprůhlednění a urychlení procesů probíhajících ve veřejné správě, zavedení informačních technologií do agend veřejné správy.Kontakt:

Denisa Salátková
Tisková mluvčí Poštovní spořitelny
denisa.salatkova@postovnisporitelna.cz
603 800 664


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 9. 2010 14:51
Kategorie: Finance
Název zdroje: Poštovní spořitelna (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poštovní spořitelna je druhá největší v ČR v počtu zákazníků. Své služby nabízí více než dvěma miliónům klientů v nejhustější síti obchodních míst a za nejvýhodnější poplatky.

Všechny běžné bankovní produkty mají klienti k dispozici na více než 3300 poštách a v 52 Finančních centrech.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.