IN PRINT HK public relations | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


IN PRINT HK public relations


Poslední vydané tiskové zprávy


Step TRUTNOV je mezi evropskou podnikatelskou elitou

Trutnov, 21. listopadu 2011 - Výrobce kotlů na biomasu, akciová společnost Step TRUTNOV, uspěla v soutěži European Business Awards (EBA). Ocenění za umístění ve finálové desítce v kategorii firem s obratem do 25 miliónů eur firma již obdržela. Vítězové celé soutěže budou odhaleni v Barceloně na konci listopadu.

Keramtech očekává nejlepší výsledky za poslední tři roky

Žacléř, 31. října 2011 – Po dvou letech propadu očekává letos výrobce technické keramiky pro slévárny, elektroporcelánu a topné keramiky, společnost Keramtech Žacléř, návrat hospodářského výsledku k předkrizovým rokům 2007 a 2008. Firma, která 80 procent své produkce exportuje, pociťuje oživení výroby v zemích EU a našla i nové odběratele v zemích mimo eurozónu.

Investice do hřebíků se společnosti Hašpl vyplatila

Velké Poříčí, 31. srpna 2011 – Investice ve výši 10 miliónů korun do nových technologií na výrobu páskovaných hřebíků pomohla akciové společnosti Hašpl vyrovnat výpadky ve stavební výrobě. Společnost loni vyrobila celkem 22 695 tun hřebíků a utržila více než půl miliardy.

Vyzkoušejte si bydlení v domku ze slaměných panelů

Uvažujete o výstavbě dřevostavby z ekopanelů? Chcete postavit samonosnou příčku nebo vestavět podkroví?

Firma Ekopanely CZ vyvíjí novou „zelenou“ technologii

Jedousov, Pardubicko, 20. června 2011 – Společnost Ekopanely CZ z Jedousova v Pardubickém kraji získala grant na vývoj a zkušební provoz nové technologie na zpracování fytomasy. Projekt plánovaný na roky 2011 - 2014 podpořila Technologická agentura České republiky. Na vývoji se kromě firmy Ekopanely CZ podílí také Výzkumný ústav zemědělské techniky (VUZT).
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.