e-Domicil CZ, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


e-Domicil CZ, s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


ODBORNÁ POROTA ROZHODLA O NOMINACÍCH DO 11. ROČNÍKU SOUTĚŽE O TITUL BEST OF REALTY - NEJLEPŠÍ Z REALIT

Do své další fáze vstoupil v pořadí již 11. ročník soutěže „Best of Realty - Nejlepší z realit“, který byl vyhlášen v první polovině roku 2009. Počátkem září uzavřel pořadatel soutěže, společnost BEST OF REALTY, příjem přihlášek do letošního ročníku. Sedmičlenná odborná porota pak na svém prvním zasedání vybrala celkem 46 projektů, které si letos zaslouží být nominovány do soutěže o titul Best of Realty - Nejlepší z realit ve své kategorii. Vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům proběhne 12. listopadu na slavnostním galavečeru v Kongresovém centru Praha.

Právě vyšel podzimní magazín KDE CHCI BYDLET – nové bydlení jasně, přehledně, aktuálně

Společnost e-Domicil CZ, s.r.o., provozovatel specializovaného portálu www.kdechcibydlet.cz, vydala pro zájemce o koupi nového bytu či domu, kteří dávají před internetem přednost tištěným médiím, další číslo magazínu KDE CHCI BYDLET. Ten velmi přehlednou a ucelenou formou představuje celkem 97 rezidenčních projektů z celé ČR.

IVANKA KOWALSKI SPOLUPRACUJE S PORTÁLEM WWW.KDECHCIBYDLET.CZ

Další novou službu poskytuje svým uživatelům - zájemcům o koupi nového bytu či domu - specializovaný portál www.kdechcibydlet.cz. Po službě Hledáme za Vás, která byla spuštěna v květnu, se jedná o novou rubriku zaměřenou na bytový design a vše, co se zařizováním nového domova souvisí.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.