Právě vyšel podzimní magazín KDE CHCI BYDLET – nové bydlení jasně, přehledně, aktuálně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Právě vyšel podzimní magazín KDE CHCI BYDLET – nové bydlení jasně, přehledně, aktuálně


Společnost e-Domicil CZ, s.r.o., provozovatel specializovaného portálu www.kdechcibydlet.cz, vydala pro zájemce o koupi nového bytu či domu, kteří dávají před internetem přednost tištěným médiím, další číslo magazínu KDE CHCI BYDLET. Ten velmi přehlednou a ucelenou formou představuje celkem 97 rezidenčních projektů z celé ČR.

Podzimní magazín nazvaný KDE CHCI BYDLET vychází v úterý 22. září a na 120 stranách přináší nejenom přehlednou nabídku 97 rezidenčních projektů, které jsou řazeny abecedně podle regionů a měst, ale i zajímavé informace ze světa nemovitostí.
Rezidenční projekty jsou v katalogu představovány srovnatelným způsobem - u každého je uveden jak popis projektu, tak fotografie či vizualizace, dále základní údaje o projektu (počet bytových jednotek, termíny dokončení…) a samozřejmě i kontakty na prodejce a informace o developerovi.
„První, jarní vydání magazínu KDE CHCI BYDLET se u čtenářů setkalo s úspěchem. Jistě k tomu přispělo zejména množství prezentovaných projektů a přehlednost nabídky. Zásluhu na tom podle mého názoru má i jeho velmi praktický formát – časopis se vejde například do kabelky,“ uvedla Jana Hrabětová, ředitelka portálu a zároveň šéfredaktorka KDE CHCI BYDLET.
„Na trhu se od doby jeho vydání v květnu letošního roku objevily další zajímavé rezidenční projekty, a proto jsme rádi, že můžeme v novém magazínu přinést informace o projektech v lokalitách, které v jarním vydání nebyly. Tímto vydáním jsme také zahájili spolupráci se světově proslulou bytovou designérkou Ivankou Kowalski, která je autorkou prvního článku, mezi novináři takzvaného otvíráku,“ dodala Jana Hrabětová
V podzimním vydání magazínu KDE CHCI BYDLET čtenáři naleznou kromě již uvedeného katalogu 97 rezidenčních developerských projektů a zajímavého textu Ivanky Kowalski s nadčasovými radami, které se jim při zařizování nového bydlení bezesporu hodí, také příspěvek věnovaný koupelnám. Dále pak pohled developera na správné dispoziční řešení bytové jednotky a rady, jak si na podzim vyzdobit terasu či balkon. Závěr magazínu tvoří stručný přehled vybraných událostí, které se v uplynulých měsících odehrály na českém rezidenčním developerském trhu.
Magazín KDE CHCI BYDLET vychází dvakrát ročně - na jaře a na podzim; zakoupit si jej lze za cenu 29 korun v běžné prodejní síti, distribuci periodika zajišťuje Mediaprint&Kappa.
Zájemci si ho mohou také objednat i na dobírku u vydavatele, a to e-mailem: kdechcibydlet@kdechcibydlet.cz.
Kontakt:

Jana Hrabětová
ředitelka
jana.hrabetova@kdechcibydlet.cz
+420 603 168 342
+420 277 779 290


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 9. 2009 15:37
Kategorie: Reality
Název zdroje: e-Domicil CZ, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Portál www.kdechcibydlet.cz, jehož je e-Domicil CZ provozovatelem, poskytuje svým uživatelům nejenom denně aktualizovanou a přehledně zpracovanou nabídku nových bytů, rodinných a řadových domů z rezidenčních developerských projektů od developerů z celé ČR, ale i zprávy z českého realitního trhu, právní, finanční i daňovou poradnu, poradnu bytové architektky, přehled výstav a veletrhů i rozsáhlé adresáře z realitní branže.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.