IVANKA KOWALSKI SPOLUPRACUJE S PORTÁLEM WWW.KDECHCIBYDLET.CZ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


IVANKA KOWALSKI SPOLUPRACUJE S PORTÁLEM WWW.KDECHCIBYDLET.CZ


Další novou službu poskytuje svým uživatelům - zájemcům o koupi nového bytu či domu - specializovaný portál www.kdechcibydlet.cz. Po službě Hledáme za Vás, která byla spuštěna v květnu, se jedná o novou rubriku zaměřenou na bytový design a vše, co se zařizováním nového domova souvisí.

Rubriku Bytový design připravuje Ivanka Kowalski, světově proslulá bytová designérka. K této profesi, již ji však od počátku přitahovala, se však dostala poněkud oklikou. Původně byla jejím osudem čísla – mimo jiné totiž vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu UK.

„Navrhování interiérů je opravdu mojí životní láskou, která si navzdory mým studiím na zcela odlišně zaměřených školách, ke mně znovu našla cestu,“ říká Ivanka Kowalski o změně své profesní dráhy, která u ní nastala zhruba v první polovině 90. let.

„Spojení mých zkušeností s profesionálně zpracovaným portálem, který je specializovaný na nový rezidenční trh, se mi jeví jako optimální. Mnoho lidí totiž přistupuje k zařizování nového domova poněkud chaoticky – v jednom obchodě je zaujme moderní pohovka, jinde se zamilují do lampy, z dalšího obchodu nedokážou odejít bez starožitné komody. To vše bohužel velmi často nakupují bez jakéhokoliv konceptu. Ne každý si totiž dokáže představit, jak to všechno, co již nakoupil, bude ladit, zda spolu jednotlivé kusy vytvoří útulný domov,“ přibližuje své důvody spolupráce s portálem www.kdechcibydlet.cz Ivanka Kowalski.

„Prostřednictvím portálu Kdechcibydlet.cz bych chtěla svými články podat pomocnou ruku těm, kteří si nemohou dopřát přímou spolupráci s bytovým architektem, ale rádi by se vyvarovali základních chyb,“ dodává Ivanka Kowalski.

Rady Ivanky Kowalski najdou uživatelé portálu www.kdechcibydlet.cz v rubrice Poradny, pod záložkou Bytový design.

„Věřím, že spolupráce s návrhářkou, pro kterou je bytový design životní láskou a jejíž činnost oceňují lidé nejenom v Praze a v Londýně, kde působila, bude pro uživatele našeho portálu opravdovým přínosem. Kdo by si již nyní chtěl prohlédnout Ivančiny realizace, může navštívit stránku www.ivankakowalski.com,“ uvádí Jana Hrabětová, ředitelka portálu Kdechcibydlet.cz. „A ode dneška se její rady i obrázky objevují i u nás v již zmíněné rubrice,“ dodává Jana Hrabětová


Ivanka Kowalski: Absolvovala Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy a poté studovala aplikovanou matematiku na Univerzitě v Oxfordu, kde získala hodnost Master of Science. Profesionální kariéru zahájila jako investiční bankéř v New Yorku a v Londýně - nejprve v bance Morgan Stanley, následně v Evropské bance pro rozvoj.
Později se rozhodla vrátit ke své první a životní lásce - designu. V Londýně vystudovala prestižní Inchbald School of Design a po absolutoriu nastoupila do ateliéru Philippy Thorp, kde po boku Lawrence Llewelyn Bowena, známého i u nás díky seriálu Changing Rooms, navrhovala rezidenční interiéry. V roce 1997 v Londýně založila vlastní firmu a pokračovala v navrhování luxusních obytných interiérů. Od roku 2006 se této činnosti úspěšně věnuje v Praze.

www.kdechcibydlet.cz: Portál, který se zaměřuje na nabídku a informace z českého primárního rezidenčního trhu, byl spuštěn 25. září 2007. Prostřednictvím tohoto portálu developeři a realitní agenti prezentují nové byty, rezidence, rodinné či řadové domy, které jsou v daném čase aktuálně na trhu. Portál nabízí i řadu doplňkových funkcí, které usnadňují zájemcům o koupi nové rezidenční nemovitosti orientaci na českém trhu (poradny, zprávy z trhu, přehled výstav a veletrhů, adresáře profesí souvisejících s nemovitostmi…). Portál www.kdechcibydlet.cz je hlavním mediálním partnerem prestižní 11. ročníku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit a mediálním partnerem mnoha veletrhů s nomenklaturou bydlení.
Kontakt:

Jana Hrabětová
ředitelka
jana.hrabetova@kdechcibydlet.cz
+420 603 168 342
+420 277 779 290


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 9. 2009 7:45
Kategorie: Reality
Název zdroje: e-Domicil CZ, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Portál www.kdechcibydlet.cz, jehož je e-Domicil CZ provozovatelem, poskytuje svým uživatelům nejenom denně aktualizovanou a přehledně zpracovanou nabídku nových bytů, rodinných a řadových domů z rezidenčních developerských projektů od developerů z celé ČR, ale i zprávy z českého realitního trhu, právní, finanční i daňovou poradnu a rozsáhlé adresáře z realitní branže.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.