BID services s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


BID services s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Zelená úsporám míří do krajů

Praha - Další kolo vzdělávacích seminářů v rámci projektu Zelená úsporám odstartuje 3. Prosince v Brně. Poté se postupně přesune do jedenácti krajských měst. Cílem seminářů je zvýšit informovanost a podat praktické rady k možnosti podpory z programu Zelená úsporám

Ojedinělá konference Energetický management měst a obcí poradí municipalitám, jak ušetřit za energie, a tím i posílit svůj rozpočet.

Praha, 3. 6. 2009 ojedinělá konference Energetický management měst a obcí poradí municipalitám, jak ušetřit za energie, a tím i posílit svůj rozpočet. Společnosti B. I. D. services v rámci projektu „Energetický management měst a obcí“ organizuje pro města a obce sérii konferencí a seminářů, které budou probíhat v období 6/2009 – 6/2010. Projekt si klade za cíl nabídnout městům a obcím konkrétní a v praxi proveditelné nápady a tipy pro energeticky úsporná opatření a pro oblast využívání obnovitelných zdrojů energie.

Jiří Paroubek, zastánce PPP vystoupí na odborné konferenci o spolupráci veřejného a soukromého sektoru Czech PPP FORUM 2009.

Jiří Paroubek, zastánce PPP vystoupí na odborné konferenci o spolupráci veřejného a soukromého sektoru Czech PPP FORUM 2009. Jiří Paroubek, jeden z předních propagátorů a zastánců PPP (Public Private Partnership) vystoupí se svým příspěvkem na téma PPP projekty - cesta z finanční krize na odborné konferenci Czech PPP FORUM, konané 10. června 2009 v Praze. Jiří Paroubek v době, kdy vládne ekonomická krize poukazuje na potenciál, který v sobě projekty PPP mají a apeluje na jejich využívání.

Přední světová architektka Eva Jiřičná vystoupí na konferenci Future Cities Forum konané v Brně (22. – 23. 4. 09)

Společnost B .I .D. services s.r.o. pořádá ve dnech 22. - 23. 4. 2009 v Brně (v rámci veletrhu Urbis Invest 2009) mezinárodní konferenci Future Cities Forum- www.bids.cz. Konference se bude zabývat např. tématy urbanizace, nezadržitelným růstem a rozvojem měst, jak budou vypadat města v budoucnosti, dopady na plnohodnotný život ve městě, aj. Na konferenci se svými příspěvky vystoupí odborníci nejen z České republiky, ale také např. z Nizozemí či Velké Británie. Mezi nejvýznamnější patří přední architektka Eva Jiřičná s přednáškou na téma pohled architektů na design městské krajiny.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.