2N TELEKOMUNIKACE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


2N TELEKOMUNIKACE


Vydané tiskové zprávy


2N na ITW 2010 představí svá řešení pro centrální správu SIM karet

Praha, Washington DC, 3. května 2010 - Ve dnech 24. - 26. května se stane Washington DC hostitelským městem mezinárodního telekomunikačního veletrhu ITW 2010. Již podruhé zde český výrobce a dodavatel telekomunikačních zařízení 2N TELEKOMUNIKACE bude prezentovat své novinky z oblasti SIM managementu. V letošním roce budou vystavované produkty, určené především pro poskytovatele internetových služeb a integrátory, k vidění na stánku č. 814.

2N TELEKOMUNIKACE získala ocenění Nejlepší zaměstnavatel roku 2009/2010

Praha, 16. dubna 2010 - Telekomunikační společnost 2N TELEKOMUNIKACE obsadila 15. dubna v kategorii malé a střední společnosti 8. místo v anketě Nejlepší zaměstnavatel Česká republika 2009/2010. 2N tímto navázala na řadu ocenění z minulosti a i v letošním roce potvrdila, že patří mezi top zaměstnavatele, kteří umí vést a dokážou pečovat o své zaměstnance.

2N spouští nové webové stránky

Praha, 8. dubna 2010 - 2N TELEKOMUNIKACE vstoupila do nového ročního období s novými interaktivními webovými stránkami. Nový web přináší zcela neotřelý koncept online marketingu. Společně s agenturou SiteOne, která se na nové koncepci podílí, jsme vytvořili uživatelsky příjemnou a atraktivní internetovou prezentaci.

2N rozšiřuje portfolio svých produktů na českém a slovenském trhu o novou VoIP GSM bránu

Praha - 2N TELEKOMUNIKACE uvádí na trh zcela novou VoIP GSM bránu 2N® VoiceBlue Next. Nový model přináší výrazné snížení nákladů za volání do mobilních sítí a navíc je navržen tak, aby byl kompatibilní s širokou škálou IP-SIP pobočkových ústředen. Vedle eliminace roamingových poplatků umožňuje větší flexibilitu zaměstnanců.dstavec

CeBIT 2010: 2N představí svá nová inovativní telekomunikační řešení

Praha, 18. února 2010 – 3G mobilní kancelář, M2M, PBX Booster pro úsporu nákladů za volání, IP řešení pro dveřní komunikaci a 3G Wi-Fi Hot Spot představí ICT společnost 2N TELEKOMUNIKACE během veletrhu CeBIT 2010. Kompletní spektrum ICT technologií nabízené 2N bude k vidění ve dnech 2. – 6 března v hale 13, na stánku C13.

2N představí na veletrhu Mobile World Congress Barcelona 2010 operátorské novinky

Praha, 1. února 2010 – Na nejprestižnějším mezinárodním operátorském veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně ve dnech 15. – 18. února 2010 bude svá telekomunikační řešení prezentovat společnost 2N TELEKOMUNIKACE. 2N zde nabídne to nejnovější ze svého portfolia v oblasti UMTS, IP, M2M a GSM.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.