2N na ITW 2010 představí svá řešení pro centrální správu SIM karet | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


2N na ITW 2010 představí svá řešení pro centrální správu SIM karet


Praha, Washington DC, 3. května 2010 - Ve dnech 24. - 26. května se stane Washington DC hostitelským městem mezinárodního telekomunikačního veletrhu ITW 2010. Již podruhé zde český výrobce a dodavatel telekomunikačních zařízení 2N TELEKOMUNIKACE bude prezentovat své novinky z oblasti SIM managementu. V letošním roce budou vystavované produkty, určené především pro poskytovatele internetových služeb a integrátory, k vidění na stánku č. 814.

Pro ty, kteří vlastní více GSM bran v různých destinacích, ocení naše centrální řešení pro správu SIM karet 2N® SIM Star – SIM Server. „2N® SIM Star – SIM server dokáže spravovat více než 25 000 SIM karet z pohodlí jedné kanceláře,“ doplňuje Marketing product manager, Vladimír Svozil.

Svoji premiéru na veletrhu ITW bude mít VoIP GSM/UMTS brána 2N® VoiceBlue Lite, která umožní firmám používající IP PBX razantně snížit náklady za volaní do mobilních sítí. Již loni jsme představili digitální – PRI/VoIP GSM/UMTS bránu 2N® StarGate. Ta představuje ideální investici pro střední a velké společnosti s vysokým počtem hovorů do mobilních sítí. Díky svému šetřícímu automatu dokáže vyhledat nejlevnější cestu a použije tu nejvýhodnější SIM kartu.

O výstavě ITW 2010
Mezinárodní telekomunikační týden (ITW) je výstava věnovaná především setkávání a navazování kontaktů v oblasti telekomunikací. Každoročně navštíví výstavu více než 4000 delegátů z téměř 1300 společností z celého světa z řad mobilních/bezdrátových operátorů, ISP, poskytovatelů VoIP, dopravců a řadu dalších. ITW nabízí rozsáhlý výstavní prostor s více než 120 výstavními stánky.
Kontakt:

Lucie Kuhnová
Off-line MarCom Manager
kuhnova@2n.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 5. 2010 15:30
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: 2N TELEKOMUNIKACE (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
2N TELEKOMUNIKACE a.s. je předním evropským výrobcem telekomunikačního zařízení působící na trhu již od roku 1991. Společnost 2N se zaměřuje na výrobu telefonních ústředen, GSM bran a UMTS produktů, dveřních a výtahových komunikátorů a M2M. Vlastní výroba a vývoj umožňují 2N spolupracovat s exkluzivními distributory po celém světě a nabízet unikátní produkty a řešení operátorům v desítkách zemí. Produkty 2N jsou v současnosti aktivně prodávány ve více než 120 zemích světa.
Společnost 2N je respektovaným evropským výrobcem telekomunikační techniky, který svou činnost staví na hodnotách, jako jsou profesionalita, flexibilita, kvalita a důvěryhodnost. Firemní kultura je založena především na týmovém duchu, předávání zkušeností, vysoké kvalifikaci, osobní pravomoci ve spojení s odpovědností a loajalitě pracovníků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.