2N spouští nové webové stránky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


2N spouští nové webové stránky


Praha, 8. dubna 2010 - 2N TELEKOMUNIKACE vstoupila do nového ročního období s novými interaktivními webovými stránkami. Nový web přináší zcela neotřelý koncept online marketingu. Společně s agenturou SiteOne, která se na nové koncepci podílí, jsme vytvořili uživatelsky příjemnou a atraktivní internetovou prezentaci.

„Na nové verzi www.2n.cz chceme našim zákazníkům nabídnout maximum informací v co nejjednodušší formě. Uvědomujeme si specifika telekomunikačního trhu, a proto jsme věnovali maximální pozornost jasné a přehledné komunikaci ve vztahu k různým skupinám našich zákazníků,“ uvádí Rudolf Šrůtek, Online Marketing Manager. Největší pozornost klademe na zpřehlednění struktury webu a využití interaktivních nástrojů především u české a anglické jazykové mutaci.

Od nových webových stránek si 2N slibuje především příliv nových českých i zahraničních zákazníků a posílení profesionálních prodejních nástrojů, které budou generovat měřitelný zisk.

Spuštění ostré verze webových stránek v české a anglické mutaci proběhlo na velikonoční svátky. Do poloviny tohoto roku připravujeme ještě španělskou, francouzskou, německou a ruskou verzi.
Kontakt:

Lucie Kuhnová
Off-line MarCom Manager
kuhnova@2n.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 4. 2010 17:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: 2N TELEKOMUNIKACE (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. se zaměřuje především na B2B business v oblasti ICT (Infomation & Communication Technology). Společnost 2N se zabývá výrobou a vývojem telekomunikačních produktů. Značka 2N zastřešuje UMTS produkty, GSM brány, telefonní ústředny, 2N® Mobility Extension a dveřní a výtahové komunikátory.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.