2N rozšiřuje portfolio svých produktů na českém a slovenském trhu o novou VoIP GSM bránu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


2N rozšiřuje portfolio svých produktů na českém a slovenském trhu o novou VoIP GSM bránu


Praha - 2N TELEKOMUNIKACE uvádí na trh zcela novou VoIP GSM bránu 2N® VoiceBlue Next. Nový model přináší výrazné snížení nákladů za volání do mobilních sítí a navíc je navržen tak, aby byl kompatibilní s širokou škálou IP-SIP pobočkových ústředen. Vedle eliminace roamingových poplatků umožňuje větší flexibilitu zaměstnanců.dstavec

2N® VoiceBlue Next je určena především pro malé a středně velké firmy, jako jsou bankovní pobočky a pojišťovny, čerpací stanice, nebo realitní kanceláře. Firmy implementující tuto VoIP GSM bránu, získají mnohem větší flexibilitu s funkcí 2N® Mobility Extension v podobě přijetí hovoru směrovaného jak na pobočku ústředny i na mobilním telefonu s možností jeho následného přepojení.

„2N® VoiceBlue Next umožňuje směřovat volání až do dvou různých mobilních sítí a díky propracovanému LCR použije nejlevnější cestu pro odchozí hovor,“ doplňuje Product Marketing Manager, Vladimír Svozil. Brána nabízí i další služby, jako je například podpora uživatelského odesílání a přijímání SMS, odeslání SMS při nepřijatém hovoru a automatické generování podrobných záznamů o hovorech (CDR), díky kterému získá uživatel přesné účtovací informace. Další velkou výhodou 2N® VoiceBlue Next je snadná konfigurace přes webové rozhraní a možnost napájení pomocí Ethernet kabelu (PoE).

Nová VoIP GSM brána 2N® VoiceBlue Next je kompatibilní s produkty Cisco Call Manager, Alcatel Omni PCx, Siemens Hi Path, Asterisk, OnDo IP PBX, Televantage equipment, Epygi IP PBX, Shoretel, SWYX a dalšími.
Kontakt:

Lucie Kuhnová
Off-line MarCom Manager
kuhnova@2n.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 3. 2010 0:42
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: 2N TELEKOMUNIKACE (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. se zaměřuje především na B2B business v oblasti ICT (Infomation & Communication Technology). Společnost 2N se zabývá výrobou a vývojem telekomunikačních produktů. Značka 2N zastřešuje UMTS produkty, GSM brány, telefonní ústředny, 2N® Mobility Extension a dveřní a výtahové komunikátory.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.