Nadační fond Firm4y - Senior | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Nadační fond Firm4y - Senior


Vydané tiskové zprávy


Karta pomoci poskytuje slevy na léky

Nadační fond firm4y – Senior připravil pro držitele Karet pomoci další zajímavé novinky. Tou první je nepřetržitá lékařská pomoc na telefonu, druhou pak možnost čerpání slev na léky.

Karta pomoci si získává přízeň lékařů.

Karta pomoci, jenž je součástí unikátního informačního systému zdravotní dokumentace pro širokou veřejnost od 15-ti let se dostává do hledáčku zájmu občanů i odborné veřejnosti. Svědčí o tom i různá ocenění, která uvedený systém vyhodnotila jako přínos ve zdravotní oblasti. To poslední získala Karta pomoci na souboru veletrhů For Family, kde byla oceněna odbornou porotou mezi více než 700 vystavovateli v rámci soutěže Grand Prix za nejlepší produkt. Velké uznání si Karta pomoci rovněž získala z řad lékařů v oblasti urgentní medicíny.

Karta pomoci i u lékařů

Nadační fond Firm4y – Senior nabízí všem praktickým lékařům a ošetřovatelům možnost zapojení se do celonárodního projektu Karta pomoci, který je určen široké veřejnosti od 15-ti let a klientům všech zdravotních pojišťoven.

Tvář projektu Karta pomoci

MUDr. Lukáš Pollert se stal tváří Nadačního fondu Firm4y – Senior, který provozuje systém Karty pomoci, jež je určen široké veřejnosti v České republice.

Vrátí se pojízdné prodejny na vesnice?

Kolorit venkova dříve doplňovaly pojízdné prodejny, které pravidelně zajížděly jednou až dvakrát v týdnu do malých obcí a osad, tam kde v místě nebyl žádný obchod s potravinami. Ty však z našich vesnic postupně téměř vymizely a důchodcům nezbývá, než se spoléhat na cizí pomoc.

Už máte svou Kartu pomoci?

KARTA POMOCI je ojedinělým celonárodním projektem Nadačního fondu Firm4y Senior. Slouží nejenom lidem se zdravotními problémy, osobám ohroženým na životě, seniorům, handicapovaným spoluobčanům, dětem, ale i všem zdravým lidem, kteří pečují o své zdraví.

Senioři a potřebná pomoc

Prioritou Nadačního fondu Firm4y - Senior je nejen finanční a materiální pomoc v sociální, zdravotní a vzdělávací oblasti, ale klademe i velký důraz na informovanost a volný čas seniorů a to především tam, kde společnost stáří přehlíží.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.