Karta pomoci poskytuje slevy na léky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Karta pomoci poskytuje slevy na léky


Nadační fond firm4y – Senior připravil pro držitele Karet pomoci další zajímavé novinky. Tou první je nepřetržitá lékařská pomoc na telefonu, druhou pak možnost čerpání slev na léky.

Lékař na telefonu nebo jinak řečeno doktor nonstop je služba, která nabízí využití lékaře při různých konzultacích 24 hodin denně a 365 dní v roce. Služba je dostupná po celém území České republiky. Lékaři se Vám budou věnovat a navrhnou optimální řešení. Odborně Vám poradí v případech, kdy jste mimo dosah svého lékaře, pokud nemáte ošetřujícího lékaře, potřebujete konzultovat vedlejší účinky léků , potřebujete konzultovat jednotlivé zdravotní procedury a vyšetření nebo pokud chcete poradit s očkováním. V rámci služby lékař na telefonu je k dispozici rovněž zdravotní asistenční služba, která vyhledá a sdělí nejbližší pohotovostní lékařské služby, lékárny s pohotovostní službou, nejbližší nemocnice s pohotovostním provozem či navede pacienta podle mapy do vyhledaných zařízení. Všichni lékaři na telefonu prošli pečlivým výběrem a jsou skuteční odborníci. Zmíněná služba však nenahrazuje službu záchrannou, kdy je pacient v přímém ohrožení zdraví či života.
Držitelé Karet pomoci, které jsou určeny pro každého od 15-ti let, mají kromě ochrany svého života i řadu ekonomických výhod. Mezi další dnes zmiňované patří možnost čerpání slev v lékárnách a získání vitaminů zdarma. Mnozí vydají za volně prodejné léky nebo léky na předpis stovky či dokonce tisíce korun měsíčně. Proto se Nadační fond rozhodl se svou Kartou pomoci věnovat pozornost i této oblasti a rozšířit tak možnosti, jaké Karta pomoci svým držitelům skýtá.
Kartu pomoci si můžete sami nebo s pomocí vašeho praktického lékaře jednoduše objednat na www.nf-senior.cz a není podstatné u jaké zdravotní pojišťovny jste registrováni. Zde také získáte informace o jejích dalších výhodách a obchodních partnerech.
Kontakt:

Klára Jílková
předseda představenstva
nf-senior@email.cz
+420 222 506 712


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 5. 2010 12:26
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Nadační fond Firm4y - Senior (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Pomáhá seniorům v sociální, zdravotní a vzdělávací oblasti a je jejich partnerem na cestě k důstojnému stáří.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.