Žena-podnikatelka.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Žena-podnikatelka.cz


Poslední vydané tiskové zprávy


Dva nákupy za jednu cenu

Přemýšlíte, jakým dárek obdarujete svoji rodinu? Máme pro vás jednoduché řešení. Pojďte nakupovat s námi, s portálem Žena-podnikatelka.cz

Druhý ročník akce Sbírej toner přinesl nečekaný úspěch

Ekologicko-charitativní projekt SBÍREJ-TONER.CZ byl odstartován v loňském roce. Letošní, druhý ročník přinesl téměř půlmilionový výtěžek, který získají vybraná zařízení pečující o mentálně postižené. Jedná se o výtěžek z renovace tonerů. Sběrný rok začal v listopadu 2009 a zakončen byl v říjnu tohoto roku. Do projektu SBÍREJ-TONER.CZ, jehož organizátorem je společnost OTTO Office (CZ) s.r.o., se letos zapojilo 2 632 firem a institucí, například některé městské úřady, školy, knihovny a další společnosti, kterým nejsou charitativní akce cizí, a to nejen z České republiky, ale poprvé i ze Slovenska. Na slavnostním vyhlášení výsledků tohoto druhého ročníku projektu, které se konalo 11. listopadu 2010, byl odstartován nový, třetí sběrný rok.

Známý bubeník a doktor Imran Zangi daroval brýle zdarma

Internetový portál Žena-podnikatelka.cz připravil pro výherkyni imagového projektu Proměny, paní Šárku, překvapení. Setkala se s Imranem Zangim, známým hráčem na perkuse a uznávaným optikem.

Projekt Proměny - U nás mlčet nemusíte! Zajímá nás Váš názor.

S přibývajícími slunečnými dny nás ženy láká přijít na světlo opět s něčím novým. A proč ne rovnou s novou image, s proměnou od hlavy až k patě? Že je to moc náročné na čas i peníze?

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.