Známý bubeník a doktor Imran Zangi daroval brýle zdarma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Známý bubeník a doktor Imran Zangi daroval brýle zdarma


Internetový portál Žena-podnikatelka.cz připravil pro výherkyni imagového projektu Proměny, paní Šárku, překvapení. Setkala se s Imranem Zangim, známým hráčem na perkuse a uznávaným optikem.

Paní Šárka se přihlásila do Proměny, protože chtěla podpořit svůj návrat do křesla moderátorky z mateřské dovolené změnou image. Štěstí při ní stálo hned několikrát, byla vylosována z několika stovek zájemkyň, porazila své soupeřky ve veřejném hlasování a nejen že portál podpořil proměnu jejího vzhledu, ale bonusem bylo i setkání a konzultace s mediálně známým Imranem Zangim.

Paní Šárku, která nosí brýle, překvapil oční lékař MUDr. Zangi komplexním vyšetřením zraku, při kterém jí proměřil hloubku ostrosti zraku, změřil také oční tlak a dioptrie. Doporučil jí několik typů brýlí, které se hodí pro její tvar obličeje a jsou in. A k večeru, kdy paní Šárka byla už krásně nalíčená, s novým účesem a oblečená do modelů od exkluzivních návrhářů, přišla další skvělá zpráva. Pan Zangi jako dárek pro paní Šárku přinesl nádherné brýle připravené na míru podle ráno naměřených hodnot. „Je to opravdový znalec svého oboru. Ty brýle, to je báječné překvapení. Ráno mi změřil zrak a večer jsem dostala vlastně takový na míru připravený kousek. Jsem nadšená!“ svěřila se po Proměně paní Šárka.

Aktuálně se v rámci projektu hlasuje o další výherkyni. Hlasování můžete ovlivnit i Vy a zařadit se tak do slosování o zajímavé ceny od partnera Hlasování. Že Vás hlasovat nebaví? Že potřebujete něco akčnějšího? Máte prostor – přihlaste se do Proměn a buďte třeba právě Vy tou ženou, o jejímž osudu se bude rozhodovat příště! Redakce portálu připravuje pro další výherkyně další nová a zajímavá překvapení! Tak neváhejte a vyjděte Štěstěně vstříc.Kontakt:

Lenka Fejfarová
specialista internetových projektů
lenka.fejfarova@otto-office.cz
466 252 153


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2010 12:45
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Žena-podnikatelka.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový portál pro ženy, nejen podnikatelky. Odborné i lifestylové informace přehledně na jednom místě!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.