Projekt Proměny - U nás mlčet nemusíte! Zajímá nás Váš názor. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Projekt Proměny - U nás mlčet nemusíte! Zajímá nás Váš názor.


S přibývajícími slunečnými dny nás ženy láká přijít na světlo opět s něčím novým. A proč ne rovnou s novou image, s proměnou od hlavy až k patě? Že je to moc náročné na čas i peníze?

Naštěstí je tu pro Vás unikátní projekt Proměny, do kterého se můžete přihlásit a nechat si poradit odborníky. Na Žena-podnikatelka.cz se můžete přesvědčit o zdařilosti dvou již uskutečněných Proměn.

Právě probíhá hlasování o výherkyni třetí Proměny, v kterém mohou všichni registrovaní i neregistrovaní uživatelé hlasovat o „svoji“ ženu, svoji favoritku. A co všechno na vítězku čeká? Vítězka bude obdarována konzultací s předními odborníky v kosmetických službách, kadeřnictví i módního průmyslu a čekají na ni i další překvapení v podobě rozmanitých dárků. Po konzultaci se může Vámi vybraná žena těšit na změnu své vizáže, změnu účesu a na módní poradenství.

Máme tři finalistky, která z nich zvítězí – paní Lucka, paní Miloslava či paní Jitka? To záleží pouze na Vás! Pokud se chcete rozhodnout pro „svoji“ finalistku, zúčastněte se hlasování. Poznejte finalistky, jejich motivaci a důvod, proč se do soutěže přihlásily a jaká změna zevnějšku je láká nejvíce. Pak už stačí jen poslat hlas a napjatě sledovat, zda se právě „Vaše“ favoritka stane vítězkou. Hlasování bude ukončeno 23. dubna 2010 a do té doby máte ještě hodně času celé dění hlasování ovlivnit. Ale pozor, nenechávejte to na poslední chvíli. Rozhodněte se již dnes!
Kontakt:

Lenka Fejfarová
specialista internetových projektů
lenka.fejfarova@otto-office.cz
+420 466 252 153


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 4. 2010 14:09
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Žena-podnikatelka.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový portál pro ženy, nejen podnikatelky. Odborné i lifestylové informace přehledně na jednom místě!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.