Zámek Napajedla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Zámek Napajedla


Poslední vydané tiskové zprávy


ZÁMEK NAPAJEDLA MÁ PRO SBĚRATELE TURISTICKOU ZNÁMKU

Zámek Napajedla má svou vlastní turistickou známku. Historické barokní sídlo se tak zařadilo na seznam míst, kde si mohou zájemci zakoupit oficiální turistickou známku. Originální turistické známky jsou kulaté, dřevěné a vypalované plakety, kterou jsou suvenýrem a zároveň i určitým potvrzením o dosažení turisticky atraktivního místa. Jinde tyto známky nelze zakoupit.

VYZNAVAČI GOLFU ZAHÁJILI ROK V NAPAJEDLECH NOVOROČNÍM ODPALEM

Hned první den v novém roce se sešlo několik golfových nedočkavců, aby si odpálili svůj první míček a popřáli si do nového roku 2012. Slavnostní odpal se konal v nově registrovaném J. A. Bata Golf Clubu 1. ledna ve 13 hodin. Skalní příznivce golfu neodradila ani zima a mrholení. Svůj první míček pro štěstí si golfisté odpálili ze sněhem posypaného tréninkového driving range, který se nachází v blízkosti zámku v Napajedlech na Zlínsku.

V AREÁLU NAPAJEDELSKÉHO ZÁMKU SE TRÉNUJÍ GOLFOVÉ ODPALY I V ZIMĚ

Vyznavači golfu aktivně tráví povánoční dny v Golf clubu J. A. Bati, který sídlí v Zámku Napajedla na Zlínsku. Golf v těchto dnech hrájí venku na odpališti i greenu v zámeckém parku, stejně jako na simulátoru, který se nachází v prostorách golfového klubu uvnitř zámku. Klub je veřejnosti otevřen rovněž ve čtvrtek 29. prosince a v pátek 30. prosince, vždy od 10 do 22 hodin. V neděli 1. ledna ve 13 hodin se uskuteční První odpal roku 2012, kterého se mohou zúčastnit všichni zájemci.

ZLATÁ NEDĚLE V ZÁMKU NAPAJEDLA BUDE VE ZNAMENÍ DIVADLA A POEZIE

Zlatou nedělí vyvrcholí advent v zámku v Napajedlech na Zlínsku. Návštěvníci se mohou těšit na místní Divadelní spolek Zdeňka Štěpánka, který zpříjemní prohlídky historických komnat netradičním programem. Kromě toho se mohou lidé podívat i do Galerie vína a obrazů, prohlédnout si dvě stálé výstavy nebo posedět v zámecké kavárně.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.