V AREÁLU NAPAJEDELSKÉHO ZÁMKU SE TRÉNUJÍ GOLFOVÉ ODPALY I V ZIMĚ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V AREÁLU NAPAJEDELSKÉHO ZÁMKU SE TRÉNUJÍ GOLFOVÉ ODPALY I V ZIMĚ


Vyznavači golfu aktivně tráví povánoční dny v Golf clubu J. A. Bati, který sídlí v Zámku Napajedla na Zlínsku. Golf v těchto dnech hrájí venku na odpališti i greenu v zámeckém parku, stejně jako na simulátoru, který se nachází v prostorách golfového klubu uvnitř zámku. Klub je veřejnosti otevřen rovněž ve čtvrtek 29. prosince a v pátek 30. prosince, vždy od 10 do 22 hodin. V neděli 1. ledna ve 13 hodin se uskuteční První odpal roku 2012, kterého se mohou zúčastnit všichni zájemci.

„Pokud bude někdo chtít po odpalu trénovat v duchu motta: „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, může se předem telefonicky objednat,“ řekl za Golfový club J. A. Bati Zdeněk Mikel s tím, že od 2. ledna bude v klubu běžný provoz. Otevřeno bude opět denně od 10 do 22 hodin, případně po dohodě s obsluhou.

V zahradě zámku lidé mohou hrát golf na greenu i v zimě. „Green i odpaliště na tréninkovém driving range mají umělý povrch, takže za pěkného počasí je možné hrát po celý rok,“ říká Mikel. Uvnitř klubu funguje golfový trenažér Full Swing s nejnovějšími verzemi software E6 a LS3 a vylepšenou grafikou. Dále se zde nachází explanary a bunker.

Nově registrovaný Golf club J. A. Bati v zámku Napajedla bude od ledna přijímat také své první členy. Zájemci z řad golfové veřejnosti i začátečníků mohou sledovat internetové stránky klubu - www.jabatagolfclub.cz, kde budou veškeré potřebné informace postupně zveřejněny.

Zámek Napajedla se letos poprvé ve své historii plně otevřel veřejnosti. Kromě prohlídkových okruhů jsou v něm přístupné stálé expozice, zámecká kavárna nebo ubytování. V zámku se konají také svatby a svatební hostiny, v reprezentativních prostorách se konají nejrůznější akce – koncerty, degustace vín, firemní akce či kongresy. Více na www.zameknapajedla.cz.
Kontakt:

Petra Psotková
manažerka zámku
psotkova@zameknapajedla.cz
www.zameknapajedla.cz
733 643 144


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 12. 2011 22:25
Kategorie: Sport
Název zdroje: Zámek Napajedla (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zámek Napajedla, skvost barokní architektury, je místem, kde pocítíte jedinečnost nádherného prostředí a budete se cítit jako vytrženi z běžné reality světa. V zámku si prohlédnete historické prostory, můžete se ubytovat v zámeckých komnatách, ochutnat místní dobroty v zámecké kavárně, shlédnout výstavy, zahrát si golf nebo si zajít na kurzy vaření.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.