VIG Production s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


VIG Production s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


ÚSPĚŠNÁ SPOLUPRÁCE UNICORN SYSTEMS A MCDONALD'S NA SLOVENSKU

Společnost Unicorn Systems pro řetězec McDonald's úspěšně implementovala systém Docházka v jeho restauracích nejen v České republice, ale nyní i na Slovensku.

UNICORN ZÍSKAL STATUT SPECIALISTY SYMANTEC NA PODNIKOVOU BEZPEČNOST

Unicorn prošel před koncem roku 2011 náročnou certifikací a stal se specializovaným partnerem společnosti Symantec pro oblast Enterprise Security. Tato certifikace je pro naše klienty zárukou, že u nás naleznou komplexní portfolio produktů a služeb pro zabezpečení jejich informací v té nejvyšší kvalitě.

UNICORN SYSTEMS DODAVATELEM EVROPSKÉ ENERGETICKÉ BURZY APX-ENDEX

V dynamickém světě Energetických burz, neustále se měnícím v souvislosti s novými pan-evropskými iniciativami, požadavky Evropské unie a požadavky nových členů, je nutné zajistit nejmodernější ICT prostředí, které bude podporovat veškeré obchody. Z toho důvodu společnost APX-ENDEX rozhodla, že bude pokračovat v investicích do své ICT infrastruktury.

ŘEŠENÍ NA MÍRU PRO IRSKO

Společnost Unicorn Systems byla ve veřejném výběrovém řízení vybrána jako dodavatel komplexního informačního systému pro společnost EirGrid, irského provozovatele elektrizační přenosové soustavy. Dodané ICT řešení zajišťuje podporu přeshraničního obchodování s přenosovými kapacitami na podmořských vedeních vysokého napětí Moyle a East West spojujících Irsko s Velkou Británií.

Nový produkt pro energetický trh - ACMart

Softwarová společnost Unicorn Systems uvedla na trh nový produkt pro oblast energetiky – systém ACMart, monitorující prvky přenosové soustavy. Unicorn Systems tak rozšířil nabídku svých řešení pro energetiku.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.