UNICORN ZÍSKAL STATUT SPECIALISTY SYMANTEC NA PODNIKOVOU BEZPEČNOST | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


UNICORN ZÍSKAL STATUT SPECIALISTY SYMANTEC NA PODNIKOVOU BEZPEČNOST


Unicorn prošel před koncem roku 2011 náročnou certifikací a stal se specializovaným partnerem společnosti Symantec pro oblast Enterprise Security. Tato certifikace je pro naše klienty zárukou, že u nás naleznou komplexní portfolio produktů a služeb pro zabezpečení jejich informací v té nejvyšší kvalitě.

Produkty a služby pro ICT infrastrukturu mají v portfoliu Unicorn Systems své pevné místo. Na řešeních pro oblast IT bezpečnosti, na kterou se zaměřujeme nejvíce, dlouhodobě spolupracujeme se společností Symantec. Abychom toto spojení ještě více zdůraznili, vstoupili jsme do certifikačního programu Symantec Specialist partner a získali akreditaci pro oblast podnikové bezpečnosti (Enterprise Security).

Co to prakticky znamená? Že v Unicorn Systems umíme navrhovat a implementovat komplexní řešení pro zabezpečení firemních informací, disponujeme týmem certifikovaných specialistů a máme hlubokou znalost nástrojů Symantec, které jako stavební prvky používáme při stavbě bezpečnostních systémů u našich klientů. Ze strany společnosti Symantec je pro nás udělení statutu Specialist partner zejména oceněním vzájemné dlouhodobé systematické spolupráce.

Bezpečnostní řešení Unicorn Systems pokrývají zejména, ale nejen následující oblasti:
• zabezpečení koncových bodů (stanic, serverů, chytrých telefonů), a to i ve složitém heterogenním prostředí s tisíci zařízení,
• řízení přístupu k síti, aplikacím a HW prostředkům,
• ochrana elektronické komunikace - e-mailů, webu, instant messagingu atd.,
• prevence úniku citlivých dat z prostředí firmy, ať už úmyslnému nebo neúmyslnému,
• proaktivní řízení bezpečnosti - bezpečnostní monitoring, sběr a vyhodnocení auditních záznamů,
• zajištění dodržování nastavených pravidel a politik, vyhodnocení souladu skutečného stavu IT bezpečnosti s normami a předpisy.

Spolupráce se společností Symantec se ale neomezuje jen na bezpečnost - kromě té se věnujeme také zajištění dostupnosti dat (zálohování, archivace) a správě koncových bodů.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

O společnosti Symantec

Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování řešení zabezpečení, úložišť a správy systémů, která pomáhají jednotlivým zákazníkům i organizacím zabezpečit a spravovat informace. Software Symantec chrání komplexněji a efektivněji, před více riziky a ve více místech a poskytují jistotu při užívání a ukládání informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com .

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.
Kontakt:

Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 1. 2012 10:17
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.