ÚSPĚŠNÁ SPOLUPRÁCE UNICORN SYSTEMS A MCDONALD'S NA SLOVENSKU | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ÚSPĚŠNÁ SPOLUPRÁCE UNICORN SYSTEMS A MCDONALD'S NA SLOVENSKU


Společnost Unicorn Systems pro řetězec McDonald's úspěšně implementovala systém Docházka v jeho restauracích nejen v České republice, ale nyní i na Slovensku.

Systém Docházka slouží ke komplexní evidenci údajů o zaměstnancích. Jeho cílem a hlavní přidanou hodnotou je centralizace dat a dále zavedení jednotných procesů souvisejících s problematikou personální a mzdové evidence ve společnosti McDonald's.

Unicorn Systems zajišťuje servis informačního systému Docházka v McDonald's ČR od roku 2007, kdy bylo z důvodu legislativních změn nezbytné vymyslet nový systém pro podporu HR oddělení. Informační systém Docházka integruje stávající řešení evidence odvedené pracovní doby a dále ho rozvíjí.

"V současné době systém k naší plné spokojenosti využíváme ve všech našich 36 restauracích v České republice a 10 ve Slovenské republice. Unicorn Systems pružně reaguje na naše požadavky na úpravy aplikace a díky tomu se nám ji daří udržovat v souladu s platnými legislativními úpravami i našimi požadavky," řekla HR/Communications Director McDonald's ČR Drahomíra Jiráková.

Mezi klíčové výstupy řešení Docházka patří vytvoření databáze všech zaměstnanců restaurací, evidence pracovní doby zaměstnanců zvlášť v každé restauraci, vytvoření kompletních mzdových podkladů, vytvoření tiskových šablon smluv a důležitých dokumentů, sledování mzdových nákladů v restauracích a příprava reportů.

"Těší nás, že se informační systém Docházka úspěšně zavedl do provozu a že výrazně zefektivňuje práci zaměstnancům našeho významného klienta nejenom v České republice, ale nově i na Slovensku," dodal ke spolupráci Jiří Mráz, předseda představenstva a generální ředitel Unicorn Systems.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

O McDonald's ČR, spol. s r.o.

McDonald's ČR, spol. s r.o., je provozovatelem restaurační sítě rychlého občerstvení v České republice. Na českém trhu působí McDonald's od roku 1992. Všechny restaurace jsou založené na shodných zásadách, jimiž jsou kvalita, obsluha, čistota a přiměřené ceny. Všechny mají jediný cíl - obsloužit zákazníka k jeho úplné spokojenosti.

O McDonald's Slovakia, spol. s r.o.

První restaurace McDonald's na Slovensku byla otevřená v říjnu 1995 v Banské Bystřici. Od té doby se síť restaurací McDonald's na Slovensku rozrostla - dnes se skládá z 23 provozoven. Restaurace McDonald's na Slovensku jsou součástí rozsáhlé rodiny více než 31 000 podobných zařízení McDonald's ve 121 zemích celého světa. V restauracích McDonald's obsloužíme téměř 58 milionů zákazníků denně.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.
Kontakt:

Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 1. 2012 10:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.