TNS AISA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


TNS AISA


Poslední vydané tiskové zprávy


Jaké osobní údaje o sobě Češi prozradí na sociálních sítích?

Výzkumná agentura TNS Aisa se v rámci syndikované studie Češi v síti (http://cesivsiti.cz/) zajímala kromě jiného i o to, jaké informace o sobě lidé uvádí ve svých profilech na sociálních sítích. Téměř 1500 uživatelů sociálních sítí tak odpovídalo na to, jaké detaily o sobě na svých profilech ochotně vyzradí, s jakými informacemi jsou opatrnější a co neuvedou vůbec. Jméno, příjmení nebo i email? To není problém. Ale sdělit svoje osobní názory? Na to jsou Češi opatrní!

Zájem Čechů o závody Formule 1 - Podzim 2011

Češi „modrému“ Sebastianu Vettelovi opakované vítězství v šampionátu příliš nepřejí – jeho preference od jara dokonce poklesly (26%, -4%). Čeští fanoušci Formule 1 chtějí, aby Sebastiana v podzimní části šampionátu potrápil „červený“ Fernando Alonso (fandí mu 51%, +5%), resp. „stříbrný“ Lewis Hamilton (32%). Tato skutečnost obecně zvyšuje zájem o podzimní část seriálu Formule 1 (52% populace 18-60 let deklaruje zájem o F1). Nicméně, bez ohledu na přání českých fanoušků si loňský šampion Sebastian Vettel nejspíše znovu jede pro titul, a je možné, že jej získá již tuto neděli v Singapuru. Zbytek sezóny se pak stane jen závodem o druhé místo, které budou Češi přát Alonsovi.

AISA Express - výzkum trhu dostupný i malé firmě.

TNS AISA spustila nové animované internetové stránky omnibusového šetření AISA Express - s novými cenami! a možností přímo zadávat otázky. www.aisaexpress.cz Nový animovaný web vytvořila společnost symbio. Kromě aktuálních informací (t.j. příklady, termíny, ceny) nabízí průvodci webem - naši dva roboti - názory na témata, která jim napíší návštěvníci webu.

Zájem Čechů o CSR

CSR. Společenská odpovědnost firem (anglicky Corporate Social Responsibility – CSR) je dobrovolné integrování sociálních a ekologických hledisek do každodenních firemních operací a interakcí s firemními stakeholders. Princip zahrnutí sociálních a environmentálních hledisek do strategie firmy (vedle primární orientace na vytváření zisku) se nazývá také trojí zodpovědnost.

Zájem Čechů o Formuli 1 - jaro 2011

Formule 1 zůstává klíčovým magnetem zájmu české veřejnosti. Zájemci o Formuli 1 (47% dospělé populace) chtějí závody skutečně sledovat a prožívat (3/4), drtivé většině nestačí pouze sledovat výsledky v médiích (1/4). Češi fandí obvykle několika jezdcům, často i z konkurenčních stájí. Ikonou a hlavním motivátorem zájmu o F1 zůstává Ferrari a Fernando Alonso. Loňský šampion Red Bull a především mistr světa Sebatian Vettel získávají na podpoře skokem, Česká republika pomalu modrá.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.