Studenta Media s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Studenta Media s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Studenta.cz spustila Kolej roku 2012, za dva dny 16 tisíc návštěv

Druhý ročník celostátní soutěže pro studenty Kolej roku 2012 spustil internetový magazín pro VŠ studenty Studenta.cz v pondělí 5. března. Během prvních dvou dnů zaznamenaly stránky www.kolejroku.cz více než 16 tisíc unikátních návštěv a 5 tisíc hlasujících.

Ministr Dobeš chce studenty vyslechnout u kulatého stolu

Ministr školství Josef Dobeš je připraven jednat se studenty o celé problematice reformy vysokých škol, jejích konfliktních bodech a budoucích perspektivách. Zástupce Studentské komory Rady vysokých škol, iniciativy Za svobodné vysoké školy i dalších studentských organizací, které se k současné podobě reformy vysokého školství chtějí vyjádřit, vyzývá k účasti na jednání u kulatého stolu závěrem Týdne neklidu.

Půjčky na studium a více lidí z praxe do vedení škol? Studenti jsou pro.

Kompletní výsledky nezávislého průzkumu zaměřeného na názory studentů na Reformu terciálního vzdělávání zveřejnil vydavatel největších médií pro studenty Studenta Media. Z průzkumu vyplynulo, že kromě mediálně známých témat jako je financování studia nebo úprava pravomocí akademických senátů, studentům nejsou základní myšlenky Reformy proti srsti.

Studenti o reformě mnoho nevědí, ale se stavem VŠ spokojení nejsou, ukázal průzkum

Studenti o připravované Reformě terciálního vzdělávání nemají dostatečné množství informací. Vyplynulo to z průzkumu vydavatele největších médií pro studenty Studenta Media realizovaného ve dnech 2. – 3. února 2012. Přesto se v blízké době chystají protestní akce organizované iniciativou Za svobodné vysoké školy v případě, že vláda schválí věcné záměry zákona o vysokých školách.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.