Spotrebitel.net | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Spotrebitel.net


Poslední vydané tiskové zprávy


Penny klame spotřebitele a zneužívá logo s Českou kvalitou

Sdružení Spotřebitel net je vážně znepokojeno se zacházením s logem označujícím „Českou kvalitu“ v řetězci Penny. Z vyjádření Státní zemědělské a potravinářské inspekce vyplynulo, že v řetězci Penny se vyskytlo větší množství potravinových výrobků označených českou vlaječkou označující „Českou kvalitu“, ačkoli pocházely z jiných zemí, jako například Slovenska, Polska, Německa či Velké Británie.

Výzva k větší ochraně spotřebitelů

Sdružení Spotřebitel net vypracovalo možné návrhy pro legislativní změny zákona o spotřebitelském úvěru, které by dle našeho názoru měli více chránit spotřebitele. První změnou je snaha zamezit běžné praxi uzavírání spotřebitelských úvěrů na předváděcích akcích tak, že spotřebitel ani netuší, že právě uzavřel úvěr s jiným subjektem.

Reader ´s Digest Výběr zaplavuje domácnosti s vyhlídkou na zbohatnutí

V posledních dnech bylo dle informací vydavatele Reader ´s Digest Výběr a dle některých našich klientů oslovena v Praze zhruba 40 000 domácností dopisem o účasti v soutěži o téměř neuvěřitelné ceny. Jedinou podmínkou, pokud se soutěžící hodlá účastnit všech kol ovšem je, že si takto vylosovaný musí zakoupit knihu za cenu, která i s poštovným stojí téměř 600 korun.

Na odškodné při pádech na zmrzlém chodníku má spotřebitel právo!!!!

S nastupujícími mrazy narůstá počet osob zraněných pádem na neupraveném chodníku. Dle § 27 odst. 3 zákona 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích za stav chodníku odpovídá jeho vlastník. Protože je ale vlastníkem chodníků většinou obec, leží odpovědnost za vznik případné škody právě na ní.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.