PResah.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


PResah.cz


Poslední vydané tiskové zprávy


Na Zelňáku začínají Vánoce v ladovském stylu

Brno/ Vánoce na Zelném rynku letos prostoupí tradiční prvorepubliková atmosféra inspirující se dílem Josefa Lady. Na děti čekají atrakce v podobě Polárního expresu či Ladovy chaloupky. Pro všechny návštěvníky je připraven pestrý doprovodný program. Zahájení trhů se koná 25. listopadu od 18 hodin.

Obrazy, které nesou životní příběhy

Obraz stvořený přesně podle představ jednotlivce, a to při minimálním úsilí. Nový styl portrétování dosahuje čím dál větší obliby. Vytvoření obrazu umělcem podle vlastní fotky je totiž originální způsob, jak věnovat nezaměnitelný dárek.

Vitamíny v chladném období dodá jablečný mošt

Lidský organismus potřebuje na podzim pořádně nakopnout: léto je pryč a zima se začíná hlásit. Právě proto se probouzí moštárna v Hostětíně a lisuje kvalitní jablečný mošt. Nápoj bohatý na vitamíny tělu dodá vše potřebné. I z tohoto důvodu už je léta základem voňavého hitu brněnských Vánoc – TurbomošTu.

Vyrazit do školy s laserovou zbraní? Proč ne

Netradiční způsob zábavy ve výukových pauzách či volném čase si užívá čím dál více studentů. Stále oblíbenější je mezi nimi totiž sportovní laserová hra – známá jako laser game, laser fun či laser tag.

Kvalitní čokoládou proti stresu a únavě

Přechod z příjemně hřejivého počasí do sychravě nevlídného. Zároveň návrat z pohodové dovolené do hekticky pracovního koloběhu. Obojí působí negativně na lidský organismus, pomoci ale může pravidelná konzumace kvalitní čokolády.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.