OutdoorGuide | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


OutdoorGuide


Poslední vydané tiskové zprávy


Kniha: Sedm ohňů k Nahanni - dobrodružství, co má šmrnc

Dobrovolná sebetrýzeň v lázni vlastního potu

Digitální interaktivní časopis

Zelená (bez tisku) na cesty - tak by mohl znít podtitul turisticko-cestovatelského časopisu, který se v dubnu poprvé objeví na českém trhu.

Vysokohorská turistika s dětmi

Patří děti do vysokých hor? Jaký má smysl brát je s sebou na túru? Případně v jakém věku? To jsou otázky, kterým asi neunikne žádný novopečený rodič dosud zvyklý na horách trávit svůj volný čas. Protože u nás velké hory nemáme, překvapivě mnoho lidí má z turistiky s malými dětmi ve vysokohorských podmínkách obavy. A pokud už vyrazí do Alp a tam naloží potomka do krosničky, je svým okolím považován za hazardéra.

Diashow turné Duhová Afrika

Počátkem března stratuje turné s emotivní diashow Duhová Afrika. O bohaté zážitky a poznatky z cesty napříč JIŽNÍ AFRIKOU se s vámi podělí cestovatelé Kateřina a Miloš Motanovi. Autorské foto dvojici učarovala Afrika svou neuvěřitelnou různorodostí, barevností a přírodními krásami. Úplně poprvé se objeví v jejich pásmu kromě nádherných fotografií i krátké video sekvence. Podkreslující podmanivá etnická hudba a procítěný komentář vtáhne každého diváka do dění, jako by byl on sám na cestě.

Bezpečně mimo sjezdovku´- Lavinová prevence

Přes nespornou krásu zimních hor je potřeba si uvědomit, že rovnice zima = zážitek má na obou stranách mnohem více neznámých, než by se na první pohled mohlo zdát. V lavině každoročně končí život mnoha lidí. Podle švýcarského Institutu sněhové a lavinové prevence jenom ve Švýcarsku přišlo během minulé zimy o život 26 lidí.
Více

Poslední tiskové konference


Přijďte a pijte...neb po smrti není rozkoše
30. 11. -0001 0:00 | Praha 2/3 více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.