NICOM | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


NICOM


Poslední vydané tiskové zprávy


NICOM předává svoje zkušenosti již 21 let

Celý loňský rok se u nás nesl ve slavnostním duchu. Slavili jsme dlouhých 20 let od vzniku společnosti NICOM. Ale abyste si nemysleli, že jsme jen bujaře oslavovali, kdepak. Byl to také rok velkého bilancování

NICOM vyhlašuje duben měsícem grafiky

Vzdělávací společnost NICOM s více než 20letou tradicí si zakládá na kvalitních autorizovaných kurzech, proto prodloužil partnerství se společnostmi Corel, Adobe, Zoner i Autodesk. NICOM tímto mimo jiné bojuje za legální software, kterého využívá jako svého pracovního nástroje pro výuku a duben tak vyhlásil jako měsíc grafiky. I proto se postavička NICOMÁČEK stává novým grafickým symbolem NICOMu.

NICOM - ukázkové výuky kurzů v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Brně, Hradci Králové a Náchodě

NICOM, autorizované školicí středisko a člen AIVD, se rovněž v roce 2011 zapojuje do Týdne vzdělávání dospělých, v Jihomoravském i Královéhradeckém kraji, konkrétně v Brně, Hradci králové a Náchodě. Během října a listopadu předvedou lektoři ukázkové hodiny počítačových a fotografických kurzů.

Složte Autodesk certifikace v NICOMu

NICOM, Autodesk Training Centre a Autodesk Certification Centre, školicí středisko s dlouholetými zkušenostmi, mezi prvními v České republice umožnilo CAD uživatelům složit v Praze a Brně Autodesk certifikační zkoušku, a to do konce března za zaváděcí cenu. V dnešní době, kdy je trh složitější než kdykoliv před tím, je boj o lepší práci a práci vůbec, případně o zajímavé projekty, nelítostný. To je důvod, proč mít výhody certifikace navíc.

Ovládáme profesionálně Adobe Acrobat, naučíme ho i Vás

NICOM, počítačová a fotografická škola, je renomovanou firmou s více než 18letou tradicí v oblasti školení. Certifikace od společnosti Adobe udílená na základě splnění podmínky – zaměstnávání certifikovaného lektora – opravňuje školit produkty Adobe certifikovaným odborníkem. Ing. Vilém Lipold získal nově certifikace Adobe Certified Expert a Adobe Certified Instructor pro Adobe Acrobat. Naučte se na využívat všech možností aplikace Adobe Acrobat – standardu ve tvorbě PDF dokumentů – pod vedením profesionála.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.