NICOM předává svoje zkušenosti již 21 let | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NICOM předává svoje zkušenosti již 21 let


STÁHNOUT nikomacek skok.png (maximální velikost 0,5 MB)

Celý loňský rok se u nás nesl ve slavnostním duchu. Slavili jsme dlouhých 20 let od vzniku společnosti NICOM. Ale abyste si nemysleli, že jsme jen bujaře oslavovali, kdepak. Byl to také rok velkého bilancování

Celý loňský rok se u nás nesl ve slavnostním duchu. Slavili jsme dlouhých 20 let od vzniku společnosti NICOM. Ale abyste si nemysleli, že jsme jen bujaře oslavovali, kdepak. Byl to taky rok vzpomínání na naše úspěchy a připomenutí si některých neúspěchů. Těm se, bohužel, ani dobrá firma občas nevyhne. A my jsme vlastně za ně rádi, protože i díky nim jsme se za těch 20 let posouvali pořád dopředu a naše služby zkvalitňovali a inovovali. A taky jsme počítali! Zajímalo nás, kolik absolventů našich kurzů jsme už vyslali do „světa“.

Konečné číslo nás opravdu mile překvapilo – bylo to bez mála 111 800 posluchačů!

Je samozřejmé, že bez vás, bychom takových úspěchů nedosáhli. Patří vám za to naše upřímné poděkování . Velice si vážíme vašeho zájmu o naši práci a doufáme, že většina z vás slavila loni s námi.

Co všechno jsme pro vás přichystali?

•Akce na slevových portálech jako je vykupto, amplion, apod.
•Půlroční slevu 20% na všechny naše kurzy.
•Soutěž o rodinné vstupné na zámek Slavkov u Brna.
•Vánoční soutěž o luxusní set dvou Thermo šálků.


A co nového jsme si pro vás připravili letos?

•Jdeme s dobou, držíme se trendů, takže Microsoft Windows 8 mezi našimi kurzy nemůže chybět.
•Stejně tak i nový Autodesk je již na našich učebnách jako doma. Navíc se s vámi v katalogu podělíme i o nejžhavější informace týkající se této nové produktové řady AutoCAD 2014.
•Nudu nemáme rádi, a tak neustále přidáváme nové a nové kurzy. Už jste vyzkoušeli kurz fotografování v Benátkách či potápění pod ledem?
•Rozdávání N-karet našim absolventům dále pokračuje.


Dostaly se k vám všechny akce a slevy? Pokud ne, stačí se přidat na naši facebook stránku (www.facebook.com/nicom.kurzy) či se zaregistrovat na webu www.nicom.cz a už vám nikdy nic neunikne.
Kontakt:

Monika Dobešová
Manažer marketingu
dobesova@nicom.cz
http://www.nicom.cz/
602 323 906
541 423 736


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 5. 2013 10:05
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: NICOM (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NICOM, a.s., vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft a Autodesk, působí na českém trhu od roku 1992. Jejím cílem je poskytování komplexních služeb ve vzdělávání dospělých (výpočetní technika, rekvalifikační kurzy, firemní vzdělávání,…) Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti při řešení jednotlivých úkolů jsou již patnáct let zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb zákazníkům.

V oblasti výpočetní techniky byla uskutečněna celá řada projektů pro významné společnosti a instituce. Společnost NICOM, a.s. zajišťuje kurzy od úplných základů obsluhy počítače až po nejvyšší stupně pokročilosti /např. testy ECDL/.

Společnost NICOM nabízí mj. certifikované Official Microsoft Learning Products pro správce sítě, databázové administrátory, programátory, atd., kterými provádí Microsoft trenéři.

Tato společnost je také autorizovaným školicím střediskem firmy Autodesk – pořádá tedy i kurzy AutoCADu /od začátečníků pro pokročilé/ s kvalifikovanými zkušenými lektory.

V rámci rekvalifikací připravuje např. kurz podvojného, mzdového účetnictví či kurzy pro programátory a správce sítě.

Firma NICOM pořádá také tzv. zakázkové firemní školení. Jedná se o vzdělávací a tréninkové projekty sestavené a realizované na míru přesně dle potřeb daného klienta /např. obchodní dovednosti, komunikace a prezentace, manažerské vzdělávání a další/.

Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky s moderně vybavenými počítačovými učebnami jsou v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám realizuje společnost NICOM kurzy po celé České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.