NICOM - ukázkové výuky kurzů v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Brně, Hradci Králové a Náchodě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NICOM - ukázkové výuky kurzů v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Brně, Hradci Králové a Náchodě


NICOM, autorizované školicí středisko a člen AIVD, se rovněž v roce 2011 zapojuje do Týdne vzdělávání dospělých, v Jihomoravském i Královéhradeckém kraji, konkrétně v Brně, Hradci králové a Náchodě. Během října a listopadu předvedou lektoři ukázkové hodiny počítačových a fotografických kurzů.

V mnoha zemích světa existují celostátní akce nazvané Adult Learner’s Week, tedy české Týdny vzdělávání dospělých (TVD). Tradice v ČR sahá do roku 1995, kdy se konaly poprvé, a to vždy pod hlavičkou asociace AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR). Jedná se o celosvětový nástroj podpory a motivace potenciálních dospělých klientů k jejich dalšímu vzdělávání.

Společnost NICOM se do projektu Týdne vzdělávání dospělých (TVD) zapojuje v Brně, Hradci Králové a Náchodě. V prostorách brněnské NICOM pobočky (Smetanova 3, Brno) ve dnech 5. – 7. října proběhnou ukázkové hodiny počítačových a fotografických kurzů. Také dne 29. září a 21. října si zde lze nanečisto vyzkoušet testy ECDL. Dne 9. listopadu lektoři předvedou výuku v Hradci Králové (v prostorách místního úřadu práce) a 10. listopadu v Náchodě (v prostorách místního úřadu práce).

Zaměření přednášek ve městech bude zejména na grafické a fotografické kurzy, které NICOM nabízí jako certifikované, díky partnerství se společnostmi Corel, Adobe, Zoner a Autodesk.

Společnost NICOM kromě praktických a konzultačních ukázek výuky, nabízí setkání a besedu nejen s certifikovanými lektory, ale také zástupci NICOMu. Jako bonus pro všechny návštěvníky NICOM připravil slevové poukázky na školení.

Na setkání se těší NICOM, a.s. (www.nicom.cz).Kontakt:

Mgr. Petra Válková
Manažer marketingu
valkova@nicom.cz
602 323 906
541 423 736


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 5

Vydáno: 22. 9. 2011 11:01
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: NICOM (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NICOM, a. s., (www.nicom.cz), je vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firem Microsoft, Autodesk, Corel, Adobe a Zoner, jejímž cílem je poskytování komplexních služeb ve vzdělávání dospělých, a to v oblasti výpočetní techniky, informačních technologií a firemního vzdělávání. NICOM nabízí také kurzy fotografování po začátečníky i pokročilé pod vedením profesionálních fotografů. Společnost NICOM je také testovacím střediskem firmy Prometric, VUE, Autodesk a ECDL, kde je možno získat mezinárodně platné certifikáty v oboru IT. Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti při řešení jednotlivých úkolů jsou zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb koncovým zákazníkům. V této oblasti byla uskutečněna celá řada projektů pro významné společnosti a instituce. Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky jsou v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám společnost NICOM realizuje kurzy po celé České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.