MEDIA AGE, s. r. o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


MEDIA AGE, s. r. o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Olympia Olomouc v sobotu oslaví dvě miliardy návštěvníků

Společnost Multi Mall Management, která provozuje v osmi zemích Evropy téměř padesát obchodních center včetně olomoucké Olympie, oslaví v sobotu dvě miliardy návštěvníků. Při této příležitosti odmění v Olomouci jednoho ze zákazníků dárkovým šekem v hodnotě dvacet tisíc korun.

Energetickým úsporám ve stavebnictví brání podle odborníků sami stavaři

Za osm let zažije české stavebnictví skutečnou revoluci. V platnost totiž vstoupí evropská směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD II), podle níž se budou moci stavět pouze domy s téměř nulovou spotřebou energie. Čeští odborníci proto připravili akční plán, který by měl stavebnictví na tuto změnu připravit. Upozorňují především na neznalosti a nutnost dalšího vzdělávání odborníků – projektantů i stavebních firem.

Stavbaři změřili síly na golfovém TV STAV TOUAX Cupu

První ročník golfového turnaje pro stavebníky hostil na začátku září golfový areál v Benátkách nad Jizerou. Více než sedmdesát hráčů sem společně pozvali výrobce modulových staveb Touax a stavební portál Tvstav.cz.

Jak správně instalovat dveře svépomocí

Rozhodli jste se pro kompletní výměnu dveří a nechce se vám utrácet za odbornou firmu? Všem, kteří si myslí, že zvládnou celou operaci svépomocí, poradíme jak na to.

Olympia Olomouc našla svůj talent, je jím zpěvák Tino Richter

Patnáctiletý zpěvák Tino Richter se v neděli stal historicky prvním vítězem soutěže Olympia hledá talenty. Porazil tak více než čtyři sta soutěžících z Olomouce a blízkého okolí. Jeho výkonu musela zatleskat i patronka soutěže a zároveň porotkyně – zpěvačka Ewa Farna. Richter si jako hlavní výhru odnesl šek na patnáct tisíc korun na nákup zboží v Olympii a další věcné ceny od partnerů soutěže.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.