Olympia Olomouc našla svůj talent, je jím zpěvák Tino Richter | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Olympia Olomouc našla svůj talent, je jím zpěvák Tino Richter


Patnáctiletý zpěvák Tino Richter se v neděli stal historicky prvním vítězem soutěže Olympia hledá talenty. Porazil tak více než čtyři sta soutěžících z Olomouce a blízkého okolí. Jeho výkonu musela zatleskat i patronka soutěže a zároveň porotkyně – zpěvačka Ewa Farna. Richter si jako hlavní výhru odnesl šek na patnáct tisíc korun na nákup zboží v Olympii a další věcné ceny od partnerů soutěže.

Nákupní centrum Olympia Olomouc uspořádalo v jarních měsících talentovou soutěž pro děti a mládež, do které se v polovině dubna přihlásilo přes čtyři sta odvážlivců, kteří se rozhodli před porotou i diváky prokázat svůj talent. Po téměř měsíčním maratonu jednotlivých kol se nakonec tím nejlepším z nich stal patnáctiletý zpěvák Tino Richter z Olomouce, který v nedělním finále porazil zbylých jedenáct finalistů. „Musím říct, že rozhodování nebylo vůbec jednoduché, protože kvalita soutěžících odbornou porotu doslova odzbrojila už na samotném castingu. Rozhodnutí o vítězi ale napomohli i samotní fanoušci, kteří svými hlasy v semifinálových kolech podpořili své favority na postup do finále. Tino v něm pak zaujal porotu v čele s Ewou Farnou svou interpretací písničky Ztrácíš se od Marka Ztraceného a zaslouženě zvítězil,“ popsala průběh soutěže a Richterovu cestu za vítězstvím marketingová manažerka nákupního centra Olympia Olomouc Eva Staňková. Na druhém místě se umístil zpěvák Marco Salvadori, na třetím potom prostějovští tanečníci Dancing Twins, kteří jsou mimo jiné loňskými mistry světa v taneční kategorii HipHop.
Věcné ceny a poukázky na nákup v NC Olympia Olomouc za více než 50 tisíc korun předali vítězům kromě Ewy Farne i náměstek hejtmana Olomouckého kraje Pavel Horák a Klára Buráčková za Rodinné pasy. Všichni tři nejlepší finalisté totiž automaticky postupují do superfinále soutěže Čenda hledá supertalent. Ewa Farna nakonec kromě účasti v porotě zpestřila finálový program svým vystoupením a potěšila i lovce autogramů. „Již v průběhu soutěže se na nás obraceli soutěžící a jejich rodiče, jestli bude soutěž pokračovat i v příštím roce. Kvůli nečekaně velkému zájmu, který se kolem soutěže rozpoutal především na Facebooku, o tom skutečně uvažujeme. Možná jsme na začátku nové tradice,“ nevyloučila hledání talentů i v příštím roce Staňková.
Kontakt:

Mgr. Jan Benda
Public relations
benda@mediaage.cz
www.mediaage.cz
+420 533 433 733


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 5. 2011 13:50
Kategorie: Kultura
Název zdroje: MEDIA AGE, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Full-servicová reklamní agentura.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.