Olympia Olomouc v sobotu oslaví dvě miliardy návštěvníků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Olympia Olomouc v sobotu oslaví dvě miliardy návštěvníků


Společnost Multi Mall Management, která provozuje v osmi zemích Evropy téměř padesát obchodních center včetně olomoucké Olympie, oslaví v sobotu dvě miliardy návštěvníků. Při této příležitosti odmění v Olomouci jednoho ze zákazníků dárkovým šekem v hodnotě dvacet tisíc korun.

Tři sta milionů návštěvníků projde každoročně obchodními centry, která jsou součástí holandské investiční skupiny Multi Corporation. O tomto víkendu pak přivítají jubilejního návštěvníka s pořadovým číslem dvě miliardy. Kromě obchodních a zábavních center Forum Liberec, Forum Ústí nad Labem a Olympia Mladá Boleslav, se na oslavy připravují i v Olympii Olomouc. „Slavit budou všechna nákupní centra společnosti Multi Mall Management v Evropě. My svého dvoumiliardtého návštěvníka například odměníme dárkovým šekem v hodnotě dvacet tisíc korun. Kromě toho dál pokračuje i naše akce Vykupte Olympii, během níž rozdáme tři sta tisíc korun v hotovosti. Svou šanci na výhru tak mají všichni zákazníci bez ohledu na pořadí,“ přibližuje plán oslav ředitelka nákupního centra Olympia Olomouc Ivana Kočí.
Společnost Multi Mall Management provozuje v osmi zemích Evropy 46 obchodních center s celkovou plochou více než 1,8 milionu metrů čtverečních. Čtyři stávající česká centra v březnu doplní ostravské Forum Nová Karolína, které se tak stane jedním z největších nákupních a zábavních center v celé republice. „Jako součást jedné z nejrychleji rostoucích společností v Evropě jsme rádi, že jsme k jubilejnímu počtu návštěvníků, který tento víkend slavíme, mohli přispět svým dílem. Zákazníky Olympia Olomouc pak určitě potěší další rozšíření prodejní plochy o více než pět tisíc metrů čtverečních, které plánujeme na jaře 2013,“ dodává Kočí.
Kontakt:

Mgr. Jan Benda
Public relations
benda@mediaage.cz
www.mediaage.cz
+420 533 433 733


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 2. 2012 13:55
Kategorie: Zábava
Název zdroje: MEDIA AGE, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Full-servicová reklamní agentura.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.