CPI Hotels, a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


CPI Hotels, a.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Siddharta Café - Nejlepší DESIGNOVÝ BAR v rámci CZECH BAR AWARDS 2010

V pondělí 18. října vyhlásila odborná porota vítěze dalšího ročníku soutěže o nejlepší bary, kavárny a kluby České republiky - Czech Bar Awards 2010, pořádanou Českou barmanskou asociací. V pěti kategoriích bojovali o prestižní ocenění nejlepší podniky z Prahy i dalších měst České republiky. V kategorii Nejlepší designový bar získala prvenství restaurace Siddharta Café v Buddha-Bar Hotelu Prague.

Ranní Show Life rádia Evropa 2 v olomouckém hotelu Sigma se zúčastnilo přes 1000 lidí

Olomouckou Ranní Show Live v hotelu Sigma zakončilo rádio Evropa 2 svou výjezdní akci k oslavám 20. narozenin. Akce proběhla v pátek 27. srpna za účasti populární trojice: Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová, kterým zdárně sekundoval také moderátor Pavel Cejnar. Na Ranní Show Live Evropy 2 se přišlo podívat více jak 1 000 lidí.

CEURGEM 2010 v Clarion Congress Hotelu Prague

Šestý ročník středoevropského setkání odborníků gastroenterologie - CEURGEM 2010, hostí ve dnech 25. – 26. června Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Součástí významné lékařské konference budou i přednášky v rámci Českých a slovenských endoskopických dnů.

Clarion Congress Hotel Prague hostí letošní ICSC evropskou konferenci Mezinárodní asociace obchodních center ICSC 2010evropskou konferenci

29. dubna přivítá vysočanský Clarion Congress Hotel Prague evropskou konferenci Mezinárodní asociace obchodních center ICSC 2010. Pětatřicátý ročník konference s aktuálním mottem „Po zlaté horečce“ se letos ponese ve znamení hledání možností pro zotavení z hospodářské krize.

Restaurace Golf Čeladná nově pod taktovkou Clarion Congress Hotelu Prague

Pod vedením Clarion Congress Hotelu Ostrava znovu zahájila provoz Restaurace Golf Čeladná v areálu Prosper Golf Resort Čeladná. Nový provozovatel otevřel restauraci počátkem února slavnostními zabíjačkovými hody pro více než 50 hostů. Pro novou sezónu připravil šéfkuchař restaurace Tomáš Neuvirt kromě stálého menu také řadu gastronomicky zajímavých akcí.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.