Centers Publishing, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Centers Publishing, s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Postřehy z veletrhu MIPIM 2012 - žádný důvod k optimismu

Skončil 23. ročník realitního veletrhu MIPIM 2012, který se tradičně konal ve Festivalovém paláci v Cannes. Účast byla nižší než loni a již vůbec se nedá srovnat s předchozími roky. Oficiální zprávy pořadatelů a vystavujících budou jistě plné optimismu. Lze očekávat věty typu, že development a realitní trh se dostávají ze svého dna. Pro jistotu však přidáváme ještě nezaujatý pohled a pár zajímavých postřehů.

Letošní top akce pro realitní trh

Jaro a podzim jsou období, kdy se tradičně potkávají developeři, investoři a další hráči realitního trhu. V březnu je pro ně připravena ojedinělá akce – Centers Dating 2012.

Seznam shopping center uceleně a pro všechny

Včera se odehrálo slavnostní předání cen FM Awards za rok 2011 a speciální ocenění za Počin roku udělila odborná porota publikaci Retail Book. Poprvé v historii udílení cen byla oceněna kniha. „Věděli jsme, že českému a slovenskému trhu chyběl komplexní přehled o shopping centrech a retailu. Proto jsme se rozhodli vydat publikaci, která by tato data zpřístupnila odborné i široké veřejnosti,“ uvedla autorka celé myšlenky Pavlína Hajnová, CEO skupiny Centers.

Jaká byla nálada na EXPO REAL 2011?

V minulých dnech, 4. – 6.10.2011, proběhl již 14. mezinárodní realitní veletrh v Mnichově. Vystavovatelé a účastníci veletrhu vnímali náladu více pozitivně, než v minulých letech. Rozloha i počet účastníků zůstal v podstatě stejný. Zhruba 64 000 m2 v šesti halách navštívilo celkem 37 000 účastníků, z nichž 18 000 bylo z řad vystavovatelů.

Bojíme se učit novým věcem?

Přesto, že se retaileři snaží přesvědčovat zákazníky akcemi a slevami o koupi jejich výrobku všemožnými způsoby, je stále cítit z jejich strategie zakonzervovanost a upjaté marketingové strategie. Je otázkou, zda-li proto, že zavedené strategie funguji a nebo proto, že strach retailerů z technologických novinek je stale velmi vysoký. Letošní ročník největšího celodenního setkání odborníků ze světa shopping center a retailu přináší novinky nejen z oblasti retail marketingu a PR ale i technologií, které oddělí staromilce od inovátorů, uvedla Adéla Babišová, marketingová ředitelka Centers Publishing.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.