ČSSD MO Zelené předměstí, Pardubice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


ČSSD MO Zelené předměstí, Pardubice


Vydané tiskové zprávy


Také zanedbaná doprava je vizitkou vlád stávající koalice v Pardubicích

Pardubická Česká strana sociálně demokratická v rámci přípravy volebního programu pro komunální volby, jež se budou konat na podzim letošního roku, prezentuje tentokrát své cíle v oblasti dopravy.

Aktuální témata v Pardubicích

Jak vidí ČSSD Pardubice aktuální témata krajského města.

Vážení senátoři, vrácení mateřské na loňskou úroveň je třeba podpořit

Březnová schůze Senátu České republiky bude mít na programu mimo jiné hlasování o vrácení mateřské na původní výši. Jelikož mají v Senátu většinu zástupci pravicových stran, vážně hrozí, že návrh zákona nebude přijat a vrátí se zpět na půdu Poslanecké sněmovny.

ČSSD na malých radnicích nezpochybní pozice starostů

Zastupitelé České strany sociálně demokratické, kteří jsou v pátém pardubickém obvodu v koalici s ODS, nepočítají s variantou, že by do konce volebního období jakkoliv zpochybňovali postavení starosty Jaroslava Kňavy v čele malé radnice.

Předání petice proti spalovně v Rybitví

Předání petice proti spalovně nebezpečného odpadu v Rybitví do rukou Miroslava Vlčka, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Zelená úsporám musí být pro každého

Minulá vláda vyhlásila program Zelená úsporám, jehož cílem je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech. Česká republika získala na tento program finanční prostředky prodejem tzv. emisních kreditů Kjótského protokolu o snižování emisí skleníkových plynů.

Iniciativa ČSSD prodloužila deregulaci nájemného

Na jaře letošního roku schválila PS PČR Novelu zákona o jednostranném zvyšování nájemného z bytu, jejíž spolu předkladatelem byl Miroslav Váňa. Návrh prodlužuje deregulaci nájemného v některých městech až do roku 2012, v ostatních pak alespoň do roku 2011.

Poslanci ČSSD odvedli v Poslanecké sněmovně kus práce

S končícím volebním období Poslanecké sněmovny ČR je také čas na bilancování. Poslanci ČSSD Pardubického kraje se v Poslanecké sněmovně neztratili, i přes opoziční roli navrhli a prosadili důležité zákony stejně jako kvalitně reprezentovali Českou republiku doma i v zahraničí.

ČSSD jde do voleb se silnou a vyváženou kandidátkou

Nominační konference České strany sociálně demokratické v Pardubickém kraji rozdala karty pro mimořádné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané na podzim letošního roku.

Privatizace městských bytů v Pardubicích

Zastupitelský klub ČSSD podal pro jednání Zastupitelstva města Pardubic konaném dne 16. června 2009 opětovný návrh na snížení cen bytů v majetku statutárního města Pardubice určených k privatizaci. Návrh počítá s jednorázovou slevou ve výši 20 % z důvodů probíhající finanční krize, propouštění v soukromém sektoru a nižší dostupnosti úvěrů.

Klame Rada města Pardubice své zastupitele?

Městský výbor (MěV) ČSSD Pardubice se seznámil s vyjádřením pana Šmidberského na internetových stránkách HC Eaton Pardubice k situaci v hokejovém klubu.

Bytová politika v Pardubicích

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.