SEO expert s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


SEO expert s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Tisková zpráva – expanze SEO Expert s.r.o. na Slovensko

Bratislava - 6. Srpna roku 2009 vstoupila firma SEO Expert s.r.o. na Slovenský trh. Slovenské sídlo bylo slavnostně otevřeno v Trenčianské ulici. Slovenští majitelé a provozovatelé internetových portálů, e-shopů i webů, tak mají možnost získat profesionální podporu pro svůj úspěch na internetu, podloženou mnoha referencemi renomovaných firem.

Rozhovor s Jaroslavem Tykalem o studijně pracovních pobytech v Austrálii

Jaroslav Tykal je ředitelem agentury www.STUDYLINE.cz . V Austrálii studoval a pracoval jeden rok a během několika dalších návštěv Austrálii téměř celou procestoval. Dnes předává svoje zkušenosti zájemcům, kteří do Austrálie odjíždějí za studiem a prací. STUDYLINE do zahraničí vysílá stovky studentů ročně na různé typy programů. Od au-pair, pracovních programů Work and Travel, jazykových pobytů, až po studium na střední škole v zahraničí. „Byla jsem proto zvědavá, co mi pan Tykal, poví s odstupem několika let od doby, kdy byl sám studentem. V rozhovoru s profesionálem na zprostředkování studia a pobytů v Austrálii jsem pro vás zjistila, co vše se od té doby změnilo.“

Jazykové kurzy v zahraničí – efektivní studium jazyků

Kdo by nechtěl přes léto vycestovat do zahraničí za studiem cizího jazyka a přitom poznat nové přátele a obdivovat krásu jiných zemí a měst? Jaké jsou možnosti? U studia velké! Nejlépe Vám na tuto otázku odpoví ve STUDYLINE, agentuře specializující se na jazykové kurzy v zahraničí. STUDYLINE svým klientům zajišťuje jazykové kurzy všech světových jazyků ve více než 15 zemích, zahrnujících: Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko a další. „Nejčastěji se jezdí za studiem angličtiny do Austrálie, Velké Británie, USA a báječné dovolenkové destinace Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle.“ Říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Veronika Lebedová ze STUDYLINE. Kontaktujte nás na www.australie-studium.cz a vyžádejte si podrobné informace o jazykových kurzech v zahraničí!

Parfémy Christian Dior

Zlato je studené, diamanty jsou mrtvé, ale to co není chladné ani pomíjivé, je absolutní ženskost. Můžete jí vždy cítit s parfémy Dior. Sám proslulý návrhář Christian Dior přiznává, že ani jako dítě nesnil o tom, že by navrhoval oděvy, vzpomíná, že ho nezajímalo, jak byly ženy oblečené, ale zato ho zajímalo, jakým parfémem se voní. Dámy, odhalte svou ženskost s Diorem! Další skvělé parfémy: • Parfémy Dior • Parfémy Armani • Parfémy Bvlgari • Parfémy – všechny značky Objednejte si parfém Dior!

Kuchyňské linky

Kuchyňská linka je nedílnou součástí každé domácnosti. Připravujete zde nejrůznější dobroty pro Vás a Vaše blízké. S nákupem nové kuchyňské linky se každý zabývá tím, jak by měla vypadat, jaká dvířka se mu líbí, jakou by měla mít barvu a co od ní očekává. Uvažovali jste ale také, kde má být která plocha, aby kuchyně splňovala požadavky Vašeho těla a zároveň byla praktická a bezpečná? Investice do kuchyňské linky je zásadní položkou do rozpočtu rekonstrukce bydlení. A tak je více, než vhodné se také zabývat i tím, jak se budete v kuchyňské lince pohybovat. V kuchyňské lince se jedná o tzv. pracovní, či pohybové trasy. Těm je třeba se náležitě věnovat a vědět co, kde a s čím děláte.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.