Jazykové kurzy v zahraničí – efektivní studium jazyků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jazykové kurzy v zahraničí – efektivní studium jazyků


Kdo by nechtěl přes léto vycestovat do zahraničí za studiem cizího jazyka a přitom poznat nové přátele a obdivovat krásu jiných zemí a měst? Jaké jsou možnosti? U studia velké! Nejlépe Vám na tuto otázku odpoví ve STUDYLINE, agentuře specializující se na jazykové kurzy v zahraničí. STUDYLINE svým klientům zajišťuje jazykové kurzy všech světových jazyků ve více než 15 zemích, zahrnujících: Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko a další. „Nejčastěji se jezdí za studiem angličtiny do Austrálie, Velké Británie, USA a báječné dovolenkové destinace Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle.“ Říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Veronika Lebedová ze STUDYLINE. Kontaktujte nás na www.australie-studium.cz a vyžádejte si podrobné informace o jazykových kurzech v zahraničí!

Levné jazykové kurzy v zahraničí

Letošní rok je pro studium v zahraničí obzvláště příznivý hlavně díky silné koruně. Některé cizí měny oslabily vůči české koruně až o téměř 20%. Tím jazykové pobyty v zahraničí (především ve Velké Británii, USA a Austrálii) zlevnily také až o téměř 20%!

Studium v zahraničí může být v různých intenzitách, v kombinaci s lekcemi obchodního jazyka, v menších skupinách (tzv. Minigroup) nebo individuálně (One to one). Dalšími možnostmi jsou dlouhodobé jazykové kurzy v zahraničí připravující k některé z mezinárodních zkoušek. Mezi nejpopulárnější patří zejména anglické Cambridgeské zkoušky FCE, CAE a CPE, kurzy akademický rok či semestr nebo specializované kurzy FREESTYLE pro mládež a kurzy Club 50+ (Velká Británie, Malta) pro klienty s věkem 50 a více let.

Rádi Vám zprostředkujeme levné jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí – vzdělání i zábava

Ke studiu cizího jazyka si lze v některých destinacích ještě přidat lekce golfu, tenisu, flamenga, vaření, umění, literatury apod. Samozřejmostí je kompletní servis zahrnující zajištění jazykového kurzu v zahraničí, ubytování v místě pobytu, dopravy, víz, cestovního pojištění a dalších doplňkových služeb.

Nabídka programů a služeb STUDYLINE zahrnuje:

• Jazykové kurzy v zahraničí
• Programy pro mládež (jazykové kurzy během letních prázdnin, studium na střední škole v zahraničí)
• Au-pair pobyty v USA a Evropě
• Pracovní programy Work and Travel v zahraničí
• Ubytování v zahraničí
• Letenky a autobusové jízdenky
• Cestovní pojištění
• Slevové karty ISIC, IYTC a ITIC
• Vrácení daní
• Kompletní asistenční servis
• Semináře a přednášky o programech v zahraničí

STUDYLINE nabízí své služby prostřednictvím pěti kanceláří v Praze, Brně, Plzni, Liberci a Olomouci. Klienti pobývající v Austrálii mohou využívat služeb dvou kanceláří v Sydney. Klienti STUDYLINE mohou také využívat služeb partnerských agentur na Novém Zélandu, v USA, Velké Británii a Irsku.

Kontaktujte nás, zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Bc. Veronika Lebedová, MBA, koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí, STUDYLINE
Tel: 224 233 428, e-mail: praha@studyline.cz, www.studyline.cz
Kontakt:

Jakub Hladký
jakub.hladky@seo-expert.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 5. 2009 13:03
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: SEO expert s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SEO - EXPERT.CZ - špičkové služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače - SEO. SEO konzultace dle Vašeho přání, optimalizace internetových obchodů e-shopů, webů a www stránek pro vyhledávače. Komplexní profesionální SEO služby.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.