PUBLIC 24 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


PUBLIC 24


Poslední vydané tiskové zprávy


Ochrana osobních údajů nám není lhostejná

Rada Evropy vyhlašuje 28. leden už počtvrté jako Evropský den ochrany osobních údajů. Občanské sdružení Iuridicum Remedium (IuRe) při této příležitosti připomíná, že osobní údaje občanů stáje nejsou v České republice v bezpečí. A redakci Public 24 není tato skutečnost lhostejná.

Zkuste si to zadarmo- naplňte sál

"Ty si ještě nejedl ty skvělý koláče od Petrlíka? Toho pekaře na náměstí? Ten kdyby je vozil i jinam, tak by si pochutnali stejně i ostatní. Jsou prostě výborný," pronesl zákazník na kousek od pekárny, když se dal do řeči se svým dávným známým. "Jo, slyšel jsem, že o tom někde napsal a jezdí sem nakupovat lidi i odjinud. Ty koláče jsou fakt dobrý."

Public 24- projekt zdravotně postižených, přeje nový rok 2010

Již sedmý rok se pouštíme do práce. Píši, "pouštíme," protože se u nás osazenstvo redakce poněkud střídá. Ale jak jsme dnes hovořili na jedné návštěvě. "Chce to vydržetm chce to trpělivost. Penězmi vyvážit nelze. Rychlý úspěch vede k rychlému pádu." A tak jsem se zamyslel, zda ten další rok, kdy příjdou krize a nastane oživení bude jiný či stejný, jako rok předchozí.

Zpravodajsko publicistický projekt zdravotně postižených a tiskové centrum

Již sedm let provozujeme projekt zdravotně postižených publicistů, spisovatelů, poetů a fotografů. Začátkem roku 2003 byly spuštěny první webové stránky, které byly zaměřeny na vydávání elektronických publikací nejen zdravotně postižených autorů. Později jsme zprovoznili redakční systém a pomocí dopisovatelů vydávali články, reportáže, úvahy, které se dotýkaly hlavně života bezdomovců, zdravotně postižených atd.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.