Nemocnice Na Bulovce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Nemocnice Na Bulovce


Poslední vydané tiskové zprávy


Bulovka provádí včasnou diagnostiku vad sluchu u novorozenců a kojenců

V Nemocnici Na Bulovce se provádí u každého novorozence, které je na neonatologickém oddělení, diagnostika sluchu (screening sluchových vad). Vyšetření provádí speciálně vyškolení lékaři oddělení ORL.

Bulovka pozastavila rekonkurzy na primářské posty

Ředitel Nemocnice Na Bulovce dnes informoval zaměstnance nemocnice o pozastavení probíhajících rekonkurzů na všechny stávající primářské pozice, konkr. o pozastavení druhé a třetí fáze. První fáze, která měla uzávěrku 23. března a která zahrnovala rekonkurzy devíti pozic bude vyhodnocena podle původního plánu.

Tým plastických chirurgů Nemocnice Na Bulovce obětuje soboty a bude pomáhat pacientkám s vadnými prsními implantáty

Klinika plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce patří k výrazným autoritám plastické chirurgie v republice. Nyní tým plastických chirurgů Bulovky vedený doc. Janem Měšťákem připravil program, který velmi rychle vyřeší nesnáze a potenciální komplikace pacientkám, které byly na Bulovce operovány po rakovině prsu a mají závadné francouzské implantáty PIP. Lékaři nabídli svůj volný čas o sobotách a navíc bez nároku na honorář.

Management Nemocnice Na Bulovce znovu zeštíhlil

Ředitel Nemocnice Na Bulovce MUDr. Petr Zajíc, MBA sáhl k druhému ztenčení managementu nemocnice. Dosud ho tvořilo pět náměstků, nově už jen čtyři.

První den roku 2012 se na Bulovce narodilo pět dětí

Pokud by mělo platit rčení „jak na Nový rok, tak po celý rok“, Gynekologicko-porodnická klinika Nemocnice Na Bulovce o práci mít nouzi nebude. První den roku 2012 se zde totiž narodilo pět dětí, dva kluci a tři holky.
Více

Poslední tiskové konference


Unikátní řešení pro pacientky, které byly v Nemocnici Na Bulovce operovány po rakovině prsu mají závadné francouzské implantáty PIP
17. 1. 2012 14:00 | Přednáškový sál Gynekologicko-porodnické kliniky Nemocnice Na Bulovce (budova č. 15, přízemí) více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.