Liberal Consulting s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Liberal Consulting s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Návštěvníci veletrhu AMPER si mohli osobně vyzkoušet elektromobil společnosti EVC Group a dobíjecí stanici MICOS VOLTDRIVE

Dobíjecí stanice VOLTDRIVE české společnosti MICOS byla k dispozici pro dobíjení elektromobilu EVC S7 Electric, který byl vystaven na veletrhu AMPER, konaném ve dnech 20. až 23. března 2012 na výstavišti v Brně. Jednalo se o společnou akci firem EVC Group, která se zabývá profesionálními přestavbami automobilů se spalovacím motorem na elektromobily, a MICOS, jež vyrábí dobíjecí stanice VOLTDRIVE.

Národní program reforem opomíjí důležitost oblasti ICT, zejména služeb s vysokou přidanou hodnotou

ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, upozorňuje, že připravovaný Národní program reforem ČR klade malý důraz na rozvoj a podporu ICT, především pokud jde o oblast služeb s vysokou přidanou hodnotou. Přitom právě na ně by se Česko mělo orientovat, aby uspělo v náročné globální konkurenci.

CACIO a ICT Unie ocenily vítěze soutěže IT Projekt roku 2011

Ve čtvrtek 23. 2. 2012 byly slavnostně vyhlášeny vítězné projekty již 9. ročníku prestižní soutěže, kterou pořádá Česká asociace IT manažerů CACIO a ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací. Záštitu nad soutěží IT projekt roku 2011 převzal premiér Petr Nečas společně s ministrem průmyslu a obchodu Martinem Kubou.

ICT Unie vyzývá vládu k odborné diskusi o dohodě ACTA

ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, souhlasí s rozhodnutím vlády ČR, která minulý týden přerušila ratifikaci mezinárodní „protipirátské“ smlouvy ACTA. Podle ICT Unie je třeba provést důkladnou analýzu možných dopadů této smlouvy a problematiku veřejně konzultovat s oborovými sdruženími.

Členem ICT Unie se stala společnost HP Česká republika

Členskou základnu ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, rozšířila společnost HP Česká republika. Aktuální počet členů ICT Unie k dnešnímu dni je 79 řádných a 9 čestných.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.